Bryanas Singeris ruošiasi kurti „20 000 mylių po vandeniu“

Bryanas Singeris ruošiasi kurti „20 000 mylių po vandeniu“

„20 000 mylių po vandeniu“ (angl. „20 000 Leagues Under the Sea“) yra viena tų istorijų, kurias Holivudas yra tiesiog įsimylėjęs ir kone kasdien galima sužinoti apie naująjį filmą galintį kurti žmogų. Šįkart į projektą nusitaikė iš „Iksmenų“ franšizės pažįstamas Bryanas Singeris.

Panašu, kad jo užmojai yra tikrai rimti. Kaip jis oficialiai paskelbė savo „Instragram“ paskyroje, režisierius ką tik patvirtino „20 000 mylių po vandeniu“ scenarijų, prie kurio kūrimo jis prisidėjo ir pats. Scenarijus buvo parašytas jokių rimtesnių kino darbų iki šiol nesukūrusių Ricko Sordeleto ir Dano Studney, tačiau B. Singeris sugalvojo filmo istoriją.

Nepaisant to, kad B. Singeris bando pademonstruoti, kiek daug jam reiškia legendinė Žiulio Verno knyga, jis yra vienas iš daugelio žmonių pastaruoju metu, kurie planuoja kurti jos adaptaciją. Bene daugiausiai kartų apkalbėtas ir didžiausią šansą išvysti dienos šviesą turėjęs projektas buvo „Disney“ rankose – studija buvo prikalbinusi režisierių Davidą Fincherį kurtį šį filmą, tačiau jo ateitis šiuo metu yra nežinoma.

„20th Century Fox“ taip pat planavo kurti mokslinės fantastikos romano adaptaciją ir netgi turėjo paruoštą scenarijų, tačiau projektas taip pat užstrigo. Kol kas neaišku, su kokia studija B. Singeris sieks kurti šį filmą, tačiau žinant tai, jog kone visą karjerą jis praleido su „20th Century Fox“, tikėtina, kad pastaroji studija ir imsis filmo finansavimo.

Primename, kad „20 000 mylių po vandeniu“ yra XIX amžiuje parašyta prancūzo Žiulio Verno mokslinės fantastikos knyga apie futuristinį povandeninį laivą ir paslaptingąjį jo kapitoną Nemo. Knyga ne viena forma buvo adaptuota daugybę kartų, žymiausias jų – 1954 metų filmas su Kirku Douglasu priešaky.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles