Naujojoje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje bus nauja mirtį nešantį kosminė stotis

Naujojoje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje bus nauja mirtį nešantį kosminė stotis

Kol visas pasaulis eina iš proto dėl bet kokių detalių apie naująjį režisieriaus J.J. Abramso projektą „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. Star Wars: The Force Awakens), pats režisierius sugeba dar labiau suintriguoti, duodamas įvairiausius interviu žinomiems lediniams. Šį kartą kino kūrėjas leidiniui „Entertainment Weekly“ prasitarė apie naujojo filmo ginklus.

Aukščiausios svarbos kosminė stotis „Žvaigždžių žudikas“ (angl. Starkiller) – naujosios kartos masinio naikinimo ginklas, kuris savo galia lenkia pačią „Mirties žvaigždę“ (angl. Death Star), kuri buvo stipriausiu Imperijos ginklu originaliojoje sagos trilogijoje.

„Šis objektas, tai mūsų naujoji „Mirties žvaigždė“, kurio potencialas yra pranašesnis už originaliąją masinio naikinimo bazę, sunaikintą sukilėlių ketvirtame ir šeštame filmuose. Bazė „Žvaigždžių žudikas“ technologine prasme yra didelis žingsnis į priekį „Žvaigždžių karų“ visatoje“, – pasakė režisierius.

Bazės vadą Haksą vaidinsiantis britų aktorius Domhnallas Gleessonas irgi pasisakė apie šią mirtį nešančią kosminę stotį. „Tai itin galingas ir nenuspėjamas ginklas, kurio galia kelis kartus viršija „Mirties žvaigždės“ jėgą“, – sakė aktorius. Taip pat, blogio pusėje atsidūręs Hakso personažas, pasak jo, visiška Kailo Reno priešingybė. „Tiek mano, tiek Adamo Driverio personažas turi tik vieną bendrą bruožą – jie abu nori valdyti visatą, bet jų darbo metodai skiriasi kaip diena ir naktis, tačiau kiekvienas yra stiprus savaip. Haksas – disciplinos, paklusnumo šalininkas, ir didelis individualizmo priešininkas“, – pridūrė D. Gleesonas.

„Žvaigždžių karai: galia nubunda“ Lietuvos kino ekranus pasieks jau gruodžio 18 dieną. Filme pagrindinius vaidmenis atliko Carrie Fisher, Harrisonas Fordas, Simonas Peggas, Markas Hammilas, Oscaras Isaacas, Andy‘is Serkisas ir kt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles