Naujajame „Lojaliosios“ anonse atskleidžiamas esminis siužeto vingis

Kino studijos „Lionsgate“ ir „Summit Entertainment“ išplatino naująjį filmo „Lojalioji“ (angl. „Allegiant“) anonsą. Tai bus jau trečioji „Divergentės“ (angl. „Divergent“) knygų serijos adaptacija ir dar kartą pratęs distopinės ateities istoriją. Tačiau šįkart istorijos dalyviai galiausiai persikels per sieną.

Grupė jaunuolių, atsiskyrėlių arba, kitaip dar, divergentų, nusprendžia žengti už pažįstamos teritorijos ribų ir perlipti sieną. Trišė turi pabėgti su Ketvirtu, ir keliauti už sienos, kol pasieks Čikagą. Siekdami apsaugoti savo miestą, jie pirmą kartą paliks savo namus ir šeimas ir leisis į labai pavojingą kelionę. Vos žengę į neaprėpiamas platybes jie supras, kad mažoje teritorijoje buvusios bėdos yra tik kelios smiltelės didelių ir netikėtų problemų kopose.

Antrasis filmo anonsas suteikia gerokai daugiau informacijos už anksčiau išleistąjį ir atskleidžią vieną esminį filmo vingį. Tokį, kuris galėjo būti staigmena knygos neskaičiusiems. Ir tai bene kvailiausias kūrėjų sprendimas, koks buvo visoje šioje istorijoje. Jau nekalbant apie „Insurgentę“ (angl. „Insurgent“), kuri buvo visiškas nesusipratimas. Ir nors šis filmas kelia nemažai vilčių, gali būti, kad tai bus ne ką mažesnis nusivylimas už antrąją dalį. Kita vertus, pamatysime daugiau pasaulio, o tai taip pat yra gerai. Taigi, daug dvejopų jausmų vieno filmo atžvilgiu.

Naujausiame filme pagrindinius vaidmenis atliks Shailene Woodley, Milesas Telleris, Theo Jamesas, Anselis Elgortas, Jeffas Danielsas, Maggie Q, Zoe Kravitz, Ray‘us Stevensonas, Octavia Spenser, Naomi Watts, Danielis Dae Kimas ir kiti.

„Lojalioji“ kinus pasieks jau kitų metų kovo 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles