Paskelbta, apie ką bus paskutinioji „Absoliutaus blogio“ dalis

Paskelbta, apie ką bus paskutinioji „Absoliutaus blogio“ dalis

Po be galo sudėtingo kūrybinio proceso, naujausias ir galutinis kompiuterinio žaidimo perkėlimas į kino ekranus galiausiai pajudėjo iš mirties taško. „Absoliutus blogis: Paskutinė dalis“ (angl. „Resident Evil: The Final Chapter“ galiausiai turi savo siužetinę liniją ir tikėkimės, kad ji bus tikrai paskutinė.

Projektas tikrai nebuvo sėkmingas. Jo kūrimas truko trejus metus, bent tris kartus buvo sustabdytas, aktoriai keitėsi, scenarijus buvo perrašomas, premjeros datos nuolat kilnojamos, bet Paulas W. S. Andersonas vis neprarado vilties sukurti paskutinę populiaraus kompiuterinio žaidimo adaptacijos dalį. Jis neprarado vilties ir po to, kai 2012 metais pasirodęs filmas buvo katastrofiškai blogas, o filmų kritikai jį sumaišė su žemėmis, lygindami su kitais B kategorijos filmais.

Taigi, paskutinės dalies siužetinė linija bus tokia: „Veiksmas vyks iškart po „Absoliutaus blogio: Atpildo“. Žmonija pradeda atsigauti, bet Alisą išduoda Veskeris. Vienintelė išgyvenusi ir paskutinė žmonijos viltis prieš nesustabdomą numirėlių ordą, Alisa turi grįžti ten, kur prasidėjo visas košmaras – į Rakūno miestą. Ten korporacija „Umbrella“ telkia savo pajėgas, kurias panaudos prieš paskutiniuosius žmones, išgyvenusius apokalipsę.

Kovodama su laiku Alisa suvienys jėgas su senais draugais ir netikėtais sąjungininkais, ir pasileis į veiksmo kupiną mūšį su negyvėlių orda ir naujais monstrais mutantais. Prieš prarandant savo antžmogiškas galias ir susiduriant su „Umbrella“ ataka, tai bus pats sudėtingiausias Alisos nuotykis, kuriame jai teks grumtis už žmoniją, kabančią ties užmaršties riba.“

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Milla Jovovich, serialo „Kalėjimo bėgliai“ (angl. „Prison Break“) žvaigždė Wentworthas Milleris, Ali Larter, Sienna Guillory, Shawnas Robertsas, Spencer Locke ir kiti.

Kol kas planuojama, kad „Absoliutus blogis: Paskutinė dalis“ pasirodys 2017 metų vasario 2 dieną. Jei viskas dar kartą nesustos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles