Režisieriaus Damieno Chazelle‘io naujas filmas nukels į senąjį Holivudą

Režisieriaus Damieno Chazelle‘io naujas filmas nukels į senąjį Holivudą

Damienas Chazelle‘is yra vienas iš labiausiai intriguojančių šiuo metu dirbančių režisierių, kurio ankstesni filmai „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“), „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“) bei „Pirmasis žmogus“ (angl. „First Man“) susižėrė kritikų pagyras bei kalnus apdovanojimų. Todėl nenuostabu, kad jam paskelbus apie naują filmą, prie režisieriaus prisijungia aukščiausio lygio aktoriai, o studijos negaili skirti didelio biudžeto.

Naujoji juosta pavadinimu „Babylon“ (liet. „Babilonas“) nukels žiūrovus į senovinį Holivudą tuo metu, kai įvyko staigus perversmas atsiradus pirmiesiems filmams su garsu. D. Chazelle‘is, kuris taip pat parašė scenarijų, apibūdina savo filmą kaip dramą, kuri sumaišys tikrus bei išgalvotus veikėjus. Sklido gandai, kad „Babilonas“ bus ir miuziklas, bet režisierius juos paneigė.

Jau žinoma, kad pagrindinės aktorės vaidmuo atiteks Emmai Stone, kuri laimėjo savo pirmąjį Oskarą bendradarbiaudama su D. Chazelle‘iu jau minėtame filme „Kalifornijos svajos“. Taip pat šnekama, kad prie projekto prisijungs ir aktorius Bradas Pittas, kurį greitai išvysime naujame Quentino Tarantino filme „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles