„Kosminis krepšinis 2“ surado režisierių

„Kosminis krepšinis 2“ surado režisierių

Pirmasis „Kosminis krepšinis“ (angl. „Space Jam“) pasirodė kino teatruose 1996 metais. Filmas buvo gan sėkmingas finansiškai, o bėgant laikui jo populiarumas vis didėjo. Michaelas Jordanas tuo metu buvo populiariausias sportininkas pasaulyje ir filmas tapo sporto mėgėjų favoritu. Šiuo metu geriausias krepšininkas pasaulyje yra Lebronas Jamesas ir jis vejasi Jordano nuopelnus ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Kad bus kuriamas „Kosminis krepšinis 2“ paskelbta 2017 metais ir Jordano vaidmenį dabar perims Lebronas.

Neseniai paaiškėjo filmo režisierius – tai bus Terence’as Nance’as. Kol kas jis yra sukūręs tik vieną pilnametražį filmą, tai yra lygiai tiek pat, kiek pirmojo „Kosminio krepšinio“ režisierius Joe Pytka buvo sukūręs tuo metu. Filmo scenarijų parašė Andrew’as Dodge’as.

Nors komanda surinkta, vis tik kyla nemažai problemų, kurios trukdo sukurti filmą. Pavyzdžiui, L. Jamesas pasirašė sutartį su „Los Angeles Lakers“ ir  NBA sezonas prasidės jau netrukus, todėl filmavimas anksčiausiai gali prasidėti tik kitą vasarą. O T. Nance’as – ne pirmoji režisieriaus kandidatūra šiam filmui – „Žvaigždžių kelias“  bei „Greiti ir įsiutę“ režisierius Justinas Linas dirbo prie šio projekto daugiau nei metus, tačiau pasitraukė iš pozicijos dėl  laiko derinimo problemų. Tikėkimės, filmavimas prasidės kitais metais ir pagaliau galėsime išvysti visų mėgstamo vaikystės filmo tęsinį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles