„Blyksnio“ filmavimas prasideda 2019 metais

„Blyksnio“ filmavimas prasideda 2019 metais

„Blyksnis“ (angl. „The Flash“)  – būsimas „DC“ komiksų ir „Warner Bros.“ komiksų superherojų filmas. Personažas egzistuoja komiksuose daugiau nei 70 metų ir per tą laiką jam buvo skirta komiksų serija, keli televizijos serialai, animaciniai filmai, o praeitais metais jis pasirodė naujausiame „DC“ filme „Teisingumo lyga“ (angl. „Justice League“). Nors juosta finansiškai buvo labai nesėkminga, „DC“ ir toliau kurs filmus apie joje pasirodžiusius personažus.

Kad bus kuriamas solinis „Blyksnio“ filmas pirmą kartą buvo paskelbta 2016 metais. Tuomet buvo planuojama, kad juostos režisieriumi taps Rickas Famuyiwa, tačiau filmų kūrėjo ir studijos interesai nesutapo, ir naujais režisieriais buvo paskelbti šiemet pasirodžiusios komedijos „Žaidimų vakaras“ (angl. „Game Night“) kūrėjai Johnas Francis Daley’is ir Jonathanas Goldsteinas. Filmo scenarijų parašė „Karalius Artūras. Kalavijo legenda“ (angl. „King Arthur: Legend of the Sword“) scenaristas Joby’is Haroldas. Pirmojo scenarijaus rašytojai Philas Lordas ir Chrisas Milleris nebėra susieti su filmu, todėl tai reiškia, kad filmo scenarijus buvo parašytas iš naujo.

Nors „DC“ filmams iki dabar iškildavo daug problemų ir nesėkmių, atrodo, kad jie juda kita linkme ir nebebando kopijuoti „Marvel“ formulės. Naujausių filmų „Šazamas!“ (angl. „Shazam!“) ir „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) anonsai rodo kitokią kryptį ir visa komanda už kameros pasikeitė, todėl galime tikėtis kažko geresnio iš šios komiksų filmų serijos. Juostos „Blyksnis“  filmavimas prasideda 2019 metų pradžioje ir filmas pasirodys kino teatruose 2020 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles