„Tiesiai iš Komptono“ žvaigždė tapo pagrindiniu aktoriumi „Fox“ kanalo perdirbinyje

„Tiesiai iš Komptono“ žvaigždė tapo pagrindiniu aktoriumi „Fox“ kanalo perdirbinyje

Holivude jau spėjęs apšilti kojas Corey Hawkinsas gali pasigirti išties įdomiais vaidmenimis savoje kolkas dar trumpoje karjeroje. Vaidmenys „Vaikščiojančiuose numirėliuose“ (angl. „The Walking Dead“), „Tiesiai iš Komptono“ (angl. „Straight Outta Compton“) ir „Non-Stop“ (angl. „Non-Stop“) padėjo aktoriui tapti vienu pagrindinių aktoriumi „FOX“ kanalo seriale „24 valandos: Palikimas“ (angl. „24: Legacy“).

Corey Hawkinsas perims Kieferio Sutherlando estafetę ir į ekranus grąžins jau „FOX“ kanalo veidu tapusį serialą „24 valandos“ (angl. „24“). Prodiuseriai žada suburti visiškai naują aktorių būrį ir panašiu stiliumi kaip originalas pristatyti serialo pratęsimą. „24 valandos: Palikimas“ istorija rutuliosis aplink į Ameriką grįžtantį karo didvyrį ir jo naujus iššūkius.

Aktorius vaidins Erico Carterio personažą, kuris, kaip skelbiama, yra stiprus bei protingas vyrukas. Grįžęs iš karinio fronto į Virdžiniją, Ericas stengiasi grįžti į normalų gyvenimą, tačiau herojų netikėtai užklups jo senos bėdos ir jis bus priverstas ieškoti išeičių vėl kilusioms problemoms.

Manny Coto ir Evanas Katzas jau pradėjo kurti scenarijų, tuo tarpu Stephenas Hopkinsas sutiko režisuoti pirmąją, įvadinę, serialo seriją.

Šiuo metu C. Hawkinsas vaidina Heatho personažą „Vaikščiojančiuose numirėliuose“. Jeigu „24 valandos: Palikimas“ bus pratęstas pilnam sezonui, didžiausias klausimas iškils, ar aktorius sugebės suderinti savo ir taip užimtą grafiką dvejoms įtampos kupinoms dramoms.

Kada bus pradėti filmavimo darbai ir naujasis serialas pasirodys televizijos ekranuose – nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles