Holivudas pasityčiojo iš kultinių „50 pilkų atspalvių“ ir sukūrė kur kas juodesnę jų parodiją

Tikriausiai nėra daug tokių, kurie nebūtų girdėję apie knygų bei filmo “50 pilkų atspalvių” fenomeną. Ne veltui ugniagesiai gelbėtojai viešai prašė žmonių nekartoti to, ką pamatė ekranuose – jie tiesiog nespėjo gelbėti pavojingus sekso žaidimus išbandančių porų. Todėl visa kraują kaitinanti erotinė istorija su sodomazochizmo elementais tiesiog prašėsi parodijos. Ir ilgai laukti nereikėjo: jau vasario 5 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodys komedija “50 juodų atspalvių”. “Juodo pabandžius, pilkų nebesinorės” – skelbia filmo šūkis.

Parodijų komediją kūrė tokio žanro nemažą patirtį jau turintis Marlonas Wayansas. Šis prodiuseris ir aktorius giriamas už juostas “Pats baisiausias filmas”, “Operacija: baltosios pupytės”, “Vaiduoklių namas”. Vos tik pasklidus kalboms apie ekranizuojamą didžiulio dėmesio sulaukusį romaną “50 pilkų atspalvių”, šis Holivude jau pripažintas žmogus sėdo rašyti parodijų scenarijaus. Beje, didžiulio dėmesio sulaukusi juosta “50 pilkų atspalvių” pelnė daugiausiai Auksinių aviečių nominacijų ir pretenduoja tapti blogiausiu praėjusių metų filmu.

“50 juodų atspalvių” istorija prasideda labai panašiai, lyg iš romano apie Kristianą Grėjų ir Anastasiją Styl, tačiau neapsigaukite. Viskas bus kur kas karščiau ir įspūdingiau: K. Blekas lovoje yra visiškai beviltiškas, o jo polinkiai leistis į sekso žaidimus – net menkesni, nei 50 metų susituokusių senukų…

Viena laukiamiausių šių metų komedijų “50 juodų atspalvių” į kino teatrus atkeliauja jau vasario 5 dieną.

Filmo anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles