Bus kuriamas „Amerikietiškas pyragas 5“, filmavimas prasideda šiais metais

Bus kuriamas „Amerikietiškas pyragas 5“, filmavimas prasideda šiais metais

„Amerikietiškas pyragas“ (angl. „American Pie“) filmų serija prasidėjo 1999 metais. Iki dabar buvo sukurti 4 filmai, visi jie nesulaukė didelio pripažinimo iš kritikų, tačiau finansiškai buvo labai sėkmingi ir turi daugelį gerbėjų. Visus filmus kūrė skirtingi režisieriai, tačiau aktorių komanda liko ta pati. Paskutinis filmas pasirodė kino teatruose 2012 metais, o dabar pasiekė žinios apie penktąją dalį.

Aktorė Tara Reid, kuri „Amerikietiško pyrago“ serijoje vaidina Viktoriją „Viki“ Lathum, paskelbė, kad penktoji dalis jau yra surinkusi visą komandą  dar vienam tęsiniui. Sugrįš visi praeitose dalyse pagrindinius vaidmenis atlikę aktoriai ir pirmą kartą į „Amerikietiško pyrago“ seriją sugrįš režisieriai Jonas Hurwitzas ir Haydenas Schlossbergas, režisavę 2012 m. pasirodžiusią ketvirtąją dalį. Jie taip pat bus filmo scenaristai.

Nors aktorė paskelbė, kad filmavimas prasidės šiais metais, tai gali neįvykti taip greitai. Daugelis filmo aktorių šiuo metu vaidina kitur, o režisieriai taip pat filmuoja serialą, kuris vis dar bus kuriamas iki metų pabaigos. Studija „Universal Pictures“ dar nėra paskelbusi apie filmą savo oficialiame puslapyje, todėl kol kas telieka kliautis  žiniomis tik iš aktorės lūpų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles