Aiškėja detalės apie naująjį Hano Solo filmą

Aiškėja detalės apie naująjį Hano Solo filmą

Nuo pat pirmosios filmavimo dienos, filmas apie „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) veikėjo Hano Solo jaunystę buvo tiesiog taip ir žinomas „Jaunojo Hano Solo filmas“. Dabar režisierius Ronas Howardas paviešino tikrąjį, daug trumpesnį filmo pavadinimą – „Solo“.

Jeigu jau norite būti visiškai tikslūs, pilnas pavadinimas skamba taip: „Solo. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Solo: A Star Wars Story“). Režisierius pavadinimą atskleidė kartu su žinia, kad filmavimas oficialiai baigtas.

Filme apie Hano Solo jaunystę matysime Aldeną Ehrenreichą, vaidinantį įžymųjį kontrabandininką, kai šiam tebuvo vos 20. Jo draugą/priešą Lando Kalrisianą vaidins Donaldas Gloveris, na, ir žinoma, kaip be geriausio draugo Čiubakos jį ekrane įkūnys Joonas Suotamo, kuris beje, taip pat yra ir 209 cm ūgio profesionalus krepšininkas iš Suomijos.

„Solo“ taip pat matysime ir Thandie Newton, Emilią Clarke, Woody Harrelsoną, ir Phoebe Waller-Bridge. Filmo scenarijų rašė Lawrence Kasdanas, ankstesnių„Žvaigždžių karų“ dalių „Imperija kontratakuoja“ (angl. „The Empire Strikes Back“) ir „Galia nubunda“ (angl. „The Force Awakens“) scenaristas.

„Solo“ premjera numatoma 2018 metų gegužės 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles