„Nematomo siūlo“ anonse – paskutinis Danielio Day-Lewiso filmas

Artėja metas, kuomet daug kino juostų debiutuos kino teatruose būtent prieš vieną svarbiausių kino pasaulio renginių – Oskaro apdovanojimus. Ne išimtis yra ir drama „Nematomas siūlas“ (angl. „Phantom Thread“) – paskutinis aktoriaus Danielio Day-Lewiso filmas, po kurio aktorius nusprendė baigti savo karjerą.

Pasirodęs filmo anonsas išties intriguoja ir neleidžia abejoti kino kritikų spėlionėmis, jog „Nematomas siūlas“ varžysis bent jau trijose Oskaro apdovanojimų kategorijose: geriausio vaidybinio filmo, geriausio pagrindinio aktoriaus ir geriausios režisūros.

Režisieriaus Paulo Thomaso Andersono naujausio filmo veiksmas vyks šeštojo dešimtmečio Londone. Tuo laikotarpiu gyvenantis garsus dizaineris Reinodlsas Vudkokas (akt. Danielis Day-Lewisas) ir jo sesuo Sirilė (akt. Lesley Menville) priklauso britų mados elitui. Jie siuva drabužius žinomiausiems Didžiosios Britanijos žmonėms – karališkosios šeimos nariams, kino žvaigždėms, damoms, paveldėtojams. Vieną dieną Reinoldsas sutinka jauną ir ryžtingą moterį vardu Alma (akt. Vicky Krieps), kuri tampa jo mylimąja ir mūza.

Jei D. Day-Lewisas už šį filmą laimėtų Oskaro apdovanojimą kaip geriausias aktorius, tai būtų jau ketvirtoji Oskaro statulėlė jam šioje kategorijoje.

„Nematomas siūlas“ JAV kino teatruose pasirodys šių metų gruodžio 25 d., išleidimo data Lietuvoje dar nėra žinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles