„Phantom Thread“ anonse – paskutinis Danielio Day-Lewiso filmas

Artėja metas, kuomet daug kino juostų debiutuos kino teatruose būtent prieš vieną svarbiausių kino pasaulio renginių – „Oskaro“ apdovanojimus. Ne išimtis yra ir drama „Phantom Thread“ – paskutinis aktoriaus Danielio Day-Lewiso filmas, po kurio aktorius nusprendė baigti savo karjerą.

Pasirodęs filmo anonsas išties intriguoja ir neleidžia abejoti kino kritikų spėlionėmis, jog „Phantom Thread“ varžysis bent jau trijose „Oskaro“ apdovanojimų nominacijų kategorijose: geriausio vaidybinio filmo, geriausio pagrindinio vaidmens aktoriaus ir geriausio režisieriaus.

Naujausio, režisieriaus Paulo Thomaso Andersono, filmo veiksmas vyks 1950-ųjų Londone. Tuo laikotarpiu gyvenantis garsus dizaineris Reynoldsas Woodcockas (akt. Danielis Day-Lewisas) ir jo sesuo Cyril (akt. Lesley Menville) priklauso britų mados elitui. Jie siuva drabužius žinomiausiems Didžiosios Britanijos žmonėms – karališkosios šeimos nariams, kino žvaigždėms, damoms, paveldėtojams. Vieną dieną Reynoldsas sutinka jauną ir ryžtingą moterį vardu Alma (akt. Vicky Krieps), kuri tampa jo mylimoji ir mūza.

Jei Danielis Day-Lewisas už šį filmą laimėtų „Oskaro“ apdovanojimą kaip geriausias aktorius, tai būtų jau ketvirtoji „Oskaro“ statulėlė jam šioje kategorijoje.

„Phantom Thread“ JAV kino teatruose pasirodys šių metų gruodžio 25 dieną, išleidimo data Lietuvoje dar nėra žinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles