„Mulan“ ir „Tenet“ premjeroms kyla grėsmė dėl naujų Niujorko gubernatoriaus nurodymų

„Mulan“ ir „Tenet“ premjeroms kyla grėsmė dėl naujų Niujorko gubernatoriaus nurodymų

Iki „Disney“ studijos „Mulan“ perdirbinio bei režisieriaus Christopherio Nolano naujausio projekto „Tenet“ premjerų liko tik mėnuo. JAV kino teatrai nekantriai laukia jų pasirodymo, leisiančio jiems atverti duris ir vėl priimti naujų filmų ištroškusią publiką. Tačiau kuo toliau, tuo labiau ši situacija atrodo per daug optimistiškai. Niujorko gubernatorius Andrew Cuomo neseniai pasidalijo artimaisiais karantino planais ir dėl nemažėjančio užsikrėtimo bei mirčių skaičiaus kai kurioms industrijoms nebus leidžiama atsidaryti planuotu laiku. Kino teatrai pakliuvo į šį sąrašą.

Didieji JAV kino teatrai dar neseniai paskelbė savo saugumo reikalavimus. Privalomos kaukės ne tik darbuotojams, bet ir žiūrovams, temperatūrų tikrinimas, palaikomas saugus atstumas ir dažniau valomos bei dezinfekuojamos salės yra tik keletas naujų priemonių kovoti su viruso grėsme. Tačiau A. Cuomo mano, kad to gali būti negana, ir jie vis dar analizuoja informaciją, kaip virusas sklinda uždarose erdvėse. Tik tada, kai bus gautas užtvirtintas atsakymas, bus pateiktas sprendimas dėl kino teatrų likimo. Tuo tarpu Kinijos vyriausybė vėl buvo priversta nukelti postkarantininio atsidarymo planus, tarp jų ir kino teatrų atgaivinimą.

Kadangi JAV bei Kinijos kino teatrai yra svarbiausi ir pelningiausi industrijai, jų užsidarymas gali tapti rimta priežastis išstumti vienintelius du rimtus projektus iš vasaros. Tai ypač svarbu „Mulan“ perdirbiniui – „Disney“ studija tikėjosi dosniai pasipelnyti iš Kinijos auditorijos su šiuo filmu, o „Tenet“ turi atpirkti savo milžinišką 200 milijonų dolerių biudžetą. Reklamos kampanija šiems filmams vis dar silpna, sunku reklamuoti projektą, kai nežinoma, ar jis pasirodys planuota datą, o žiūrovai taip pat nėra linkę grįžti į kino teatrus rizikuodami sveikata. Kol kas gubernatorius duoda dvi savaites palaukti situacijos pagerėjimo, kitu atveju, galima tikėtis visiškai tuščios filmų vasaros bei neužtikrintų kino industrijos metų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles