Anot C. Nolano, „Tenet“ būtina žiūrėti kino teatre

Anot C. Nolano, „Tenet“ būtina žiūrėti kino teatre

Christopheris Nolanas kategoriškas – „Tenet“ yra filmas, vertas didžiojo ekrano, o ne stebėjimo nuo sofos. Labai laukiamas naujasis šio režisieriaus ilgametražis, kurio premjera dar kartą perkelta – šįkart į rugpjūčio 12 d., kartu su „Mulan“ vaidybine versija turėtų būti vienas iš didžiausių šią vasarą negausių masinio populiarumo filmų. Tačiau panašu, kad norint vėl iš naujo užkurti kino industrijos mašiną šių filmų laukia nelengva užduotis, kadangi žiūrovai vos pasibaigus COVID-19 pandemijai dar neskuba grįžti į kino teatrus.

2020 m. CineEurope konvencijos proga duodamas virtualų interviu C. Nolanas kalbėjo apie savo naująjį filmą, pabrėždamas, kaip svarbu jį pamatyti būtent kino teatre.

„Man atrodo, kad iš visų mano režisuotų filmų šis yra galbūt labiausiai skirtas viešam potyriui, dideliam ekranui. Tai filmas, kurio vaizdą ir garsą būtina patirti kino teatro salėje, ir mes labai džiaugiamės tai, kad jūs atrasite tai, ką mes sukūrėme. Esame ir anksčiau sukūrę didingų filmų, bet šio pasaulinė aprėptis ir veiksmo lygis viršija viską, ką iki šiol esame mėginę“, apie būsimą filmą kalbėjo režisierius.

C. Nolanas taip pat nepraleido progos pasidžiaugti aktoriaus Johno Davido Washingtono vaidyba: „Į filmą surinkta neįtikėtina aktorių komanda su Johnu Davidu Washingtonu priešakyje, kuris yra „Tenet“ ašis, o jo vaidyba – neeilinė ir ikoniška, ir aš tiesiog negaliu sulaukti, kol jūs, bičiuliai, pamatysite, ką jis padarė su savo personažu.“

Šiuo metu be periodiniais jau tampančių pranešimų apie vis nukeliamą „Tenet“ premjeros datą daugiau žinių apie filmo turinį nepateikiama. Paslaptingą vaidmenį šiame filme atliekantis britų aktorius Kennethas Branagh neseniai patvirtino, kad tai „šnipų filmas apie pasauliui kilusią grėsmę“ ir kad, kaip įprasta, C. Nolanas vėl žaidžia su laiko dimensija, kaip kad darė savo ankstesniuose filmuose „Memento“ (2000 m.), „Pradžia“ (angl. „Inception“, 2010 m.) ir „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“, 2014 m.).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles