Keičiamas serialo „Mirtinas ginklas“ aktorius Clayne‘as Crawford‘as

Keičiamas serialo „Mirtinas ginklas“ aktorius Clayne‘as Crawford‘as

Amerikos televizijos tinklas „Fox“ nusprendė į televizijos ekranus grąžinti serialą „Mirtinas ginklas“ (angl. „Lethal Weapon“), tačiau ne šio serialo žvaigždę. „Fox“ pasirinko trečiąjį serialo sezoną kurti be aktoriaus Clayne’o Crawford‘o, kuris seriale įkūnijo Los Andželo policijos departamento, narkotikų skyriaus pareigūną Martiną Rigsą. Vietoj jo „Fox“ nusamdė filmų „Amerikietiškas pyragas“ (angl. „American Pie“) ir „Kelyje“ (angl. „Road Trip“) žvaigždę – Seann‘ą William‘ą Scott‘ą. Jis įkūnys naująjį pareigūno Rodžerio Murtaugo, kurį vaidina Damon‘as Wayans‘as, partnerį.

„Warner Bros“ studijai buvo tikrai sudėtinga pranešti apie tai, kad aktoriaus C. Crawford‘o kontraktas nebuvo pasirašytas trečiajam serialo sezonui. Taip pat sklando kalbos, kad toks sprendimas buvo priimtas dėl aktoriaus nepriimtino elgesio filmavimo metu, o tai liudija kompanijos turima vaizdinė ir garso medžiaga. Neatskleidžiant smulkesnių detalių apie tai, kas vyko, buvo teigiama, kad kompanija ėmėsi visų įmanomų drausminių priemonių aktoriaus veiksmams numalšinti, tačiau tai vis tiek nesiliovė. Šaltinių teigimu, keli filmavimo komandos nariai netgi atsisakė toliau tęsti darbą šiame seriale būtent dėl aktoriaus C. Crawford‘o elgesio. Kino kompanija „Warner Bros“ įspėjo televizijos tinklą „Fox“ apie esamą situaciją ir paaiškino, kad nebegali toliau dirbti su šiuo aktoriumi, jeigu bus filmuojamas naujas serialo sezonas. Tęsdama darbus su šiuo aktoriumi, studija rizikuoja ne tik finansiškai, tačiau tai gali pakenkti ir kompanijos įvaizdžiui.

Pats C. Crawford‘as neigė kalbas apie jo nederamą elgesį ir sakė, kad jis gerbia kiekvieną bei yra kilnus ir malonus visiems. Apie tai, kad C. Crawford‘as seriale keičiamas aktoriumi S. W. Scott‘u pranešė „Fox“ pramogų skyriaus prezidentas Michaelas Thorn‘as: „Seann‘as yra fantastiškas mūsų filmavimo komandos papildymas. „Mirtinas ginklas“ kupinas veiksmo, dramos ir lengvo komiškumo, tad mes negalime sulaukti, kada pamatysime aktorius Damoną ir Seanną kartu ekrane. Serialo autorius Mattas Milleris, jo komanda ir visa „Warner Bros“ kompanija yra nuostabūs partneriai ir mes nekantraujam sugrąžinti šį serialą į ekranus trečiajam sezonui.“

Kalbos apie tai, kad bus kuriamas trečiasis serialo „Mirtinas ginklas“ sezonas jau buvo paplitusios ir po to, kai prasidėjo gandai apie aktoriaus C. Crawford‘o elgesį, o tai dar labiau sumažino jo šansus pasirodyti serialo tęsinyje. Po oficialių naujienų, jog seriale vaidins kitas aktorius, C. Crawford‘as savo Instagram paskyroje pasidalino nuotrauka, šalia kurios pakomentavo: „Skirta mano komandai – Sveikinu su trečiuoju sezonu! Fanams – ačiū už palaikymą ir meilę. Riggs’o įkūnijimas man buvo svajonių vaidmuo ir patirtis, kuri išliks su manimi amžinai. Mano širdis pilna. Sėkmės kitame sezone!!”

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles