Bus kuriamas „Aviuko Šono“ tęsinys

Bus kuriamas „Aviuko Šono“ tęsinys

Kino kompanijos „Aardman Animations“ ir „StudioCanal“ vėl susivienija, kad į didžiuosius ekranus sugrąžintų aviuką Šoną. Filmo kūrimo darbai turėtų prasidėti sausio mėnesį.

Pasaulio pamiltas veikėjas aviukas Šonas pirmą kartą buvo pristatytas 1995 metų filme „Per plauką nuo pavojaus“ (A Close Shave“). Tai buvo trečioji žinomų herojų Voliso ir Gromito filmų dalis. Šis darbas pelnė „Oskarą“ geriausio animacinio trumpametražio filmo kategorijoje.

Po beveik dešimtmečio aviukas Šonas gavo savo televizijos šou. 2007 metais vaikams skirtame CBBC kanale pasirodė sustapdyto kadro (stop-motion) animacinis serialas „Aviukas Šonas“, kuris rodomas iki šiol.

Serialo veiksmas vyksta fermoje. Kiekvieną seriją Šonas su draugais susiduria su vis kitu iššūkiu, kurį įveikti padeda pagrindino veikėjo sumanumas ir žmogiškas protas. Seriale yra visiškai nekalbama, net kai rodomi žmonės. Jų nuotaikas išreiškia mimikos, ženklai, įvairūs garsai.

2015 metais aviukas Šonas žengė į didžiuosius ekranus. „Aviukas Šonas. Filmas“ susilaukė kritikų liaupsių bei visame pasaulyje uždirbo 106 mln. JAV dolerių. Juosta buvo nominuota „Oskarui“, „Auksiniam gaubliui“ bei „BAFTA“ apdovanojimams kaip geriausias animacinis filmas.

Pranešime apie filmo tęsinį teigiama, kad aviukas su savo banda leisis į dar vieną įspūdingą ir nuotaikingą kelionę, kurios metu patirs didžiausius gyvenime nuotykius.

„Šono persikėlimas į didįjį ekraną tapo tikra sėkme visame pasaulyje, tad jis su banda yra be galo sujaudinti, kad galės imtis dar vieno nuotykio“, – kalbėjo vienas iš „Aardman Animations“ vadovų Davidas Sproxtonas.

 

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles