„Žalioji knyga“ laimi geriausio filmo apdovanojimą prodiuserių gildijos apdovanojimuose

„Žalioji knyga“ (angl. „Green Book“) JAV kino teatruose pasirodė lapkričio 16 dieną. Iki dabar filmas susilaukė finansinės sėkmės, daug nominacijų ir prasidedant apdovanojimų sezonui ši juosta atrodo kaip viena favoričių į Oskarus.

Amerikos prodiuserių gildija Peterio Farrelly’o režisuotai „Žaliajai knygai“ įteikė savo prestižinį geriausio filmo apdovanojimą. Filmas varžėsi su 9 kitais ir tapo nugalėtoju, jo oponentai buvo „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“), „Roma“, „Bohemijos rapsodija“ (angl. „Bohemian Rhapsody“) ir kiti sėkmingiausi ir pražinimo susilaukę 2018 metų filmai.

Be pagrindinės – geriausio filmo – kategorijos vienas iš favoritų artėjančiame Oskarų sezone bus aktorius Mahershala Ali, kuris už savo pasirodymą šiame filme jau yra laimėjęs kelis apdovanojimus geriausio antraplanio aktoriaus kategorijoje. Prodiuserių gildijos apdovanojimų pergalė negarantuoja, kad juosta laimės Oskarą, tačiau per paskutinius 29 metus jų geriausios juostos laimėtojas sutapo su Oskarais net 20 kartų, todėl  šansai smarkiai kyla.

Filmų apdovanojimų sezonas tik prasideda, sausio 22 dieną Oskarai paskelbs savo nominacijų sąrašą ir galime būti užtikrinti, kad „Žalioji knyga“ bus viena iš labiausiai nominuotų juostų tarp visų kategorijų. Dabar filmą galite pamatyti visuose didžiausiuose Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles