Penktosios Borno dalies anonsas atskleidžia įspūdingus vaizdus

Pagaliau pasirodė penktojo filmo apie Džeisoną Borną (angl. „Jason Bourne“) išankstinis anonsas. Jame per trisdešimt greitų sekundžių žiūrovams parodomos muštynės plikomis rankomis (žinoma, su Vincento Casselio vaidinamu antagonistu) , Tommy Lee Jones‘as kurio povyza primena jo anksčiau suvaidintą maršalą Samuelį Džerardą filme „Bėglys“ (angl. „The Fugitive“, 1993 m.), persekiojimas motociklu, riaušių vaizdai, įspūdingai sudaužyt automobiliai.

Kaip galima suprasti, naujoji Borno dalis liks ištikima tam, dėl ko ši serija ir išpopuliarėjo: persekiojamas superagentas, geriausios specialiųjų slaptųjų tarnybų pajėgos, pasiruošusios viskam, kad jį surastų, svaiginančiu Paulo Greengrasso stiliumi realizuota žmogaus medžioklė, nuolatinis nesaugumo jausmas, šiek tiek bravūriškumo, kuris čia panaudojamas labai tinkamai ir išnaudojamas sustiprinti realizmui.

Kol kas siužeto detalės nėra atskleidžiamos, tačiau viename interviu aktorius Vincentas Casselis atskleidė, kad juosta buvo filmuojama Kanarų salose, Londone ir Las Vegase.

Sužinoti, ar Džeisonas Bornas tikrai yra „tobulas ginklas“ bus galima nuo rugpjūčio 10 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles