„Iksmenai: Apokalipsė“ – mutantai išeina į karą

„Iksmenų“ (angl. „X-Men“) kūrybinei grupei reikalai niekada nesiklojo itin lengvai, tačiau jei pavadinimas neklaidina, „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) žada įtraukti savo personažus į patį didžiausią iki šiol patirtą išbandymą, kai jie akis į akį stos su senoviniu ir nenugalimu Apokalipse (akt. Oscar Isaac) ir atsidurs visuotinio mutantų karo sūkuryje. Kino studijos „20th Century Fox“ naujai išleistame anonse žiūrovams suteikiama galimybė pirmą kartą išvysti siautėjančią Psilokę (angl. Psylocke), kurią vaidina Olivia Munn.

Naujausioje „Iksmenų“ dalyje James‘as McAvoy‘us vėl vaidins Profesorių X, Jennifer Lawrence – Mistiką (angl. Mystique), Michaelas Fassbenderis –Magnetą (angl. Magneto), Nicolas‘as Houltas – Žvėrį (angl. Beast), Evanas Petersas – Gyvsidabrį (angl. Quicksilver), Rose Byrne – Moirą Maktagert (angl. Moira MacTaggert), o Lucas Tillas – Havoką. Be šių, jau pažįstamų mutantų, bus pristati keletas jaunesnės kartos atstovų, tarp kurių bus Tye‘aus Sheridano vaidinamas Ciklopas (angl. Cyclops), Alexandros Shipps įkūnijama Audra (angl. Storm), Sophie Turner Džyn Grei (angl. Jean Grey), Beno Hardy‘io Angelas ir Lanos Condor Sukaktis (angl. Jubilee).
Filmas „Iksmenai: Apokalipsė“ kino teatrus pasieks gegužės 27 d.

Žemiau pateikiamas oficialus naujojo filmo „Iksmenai: Apokalipsė“ aprašymas:

„Po kritikų pripažinimo sulaukusio ir didelio pasaulinio populiarumo pasiekusio hito „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of Future Past“), režisierius Bryanas Singeris sugrįžta su „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“). Nuo pat civilizacijų aušros, jis – Apokalipsė – buvo garbinamas kaip dievas – pirmasis ir galingiausias mutantas iš „Marvel“ „Iksmenų“ pasaulio, sukaupęs daugelio kitų mutantų galias tampa nemirtingas ir nenugalimas. Pabudintas po tūkstančių metų ir nuviltas pasaulio, kurį išvydo, jis telkia galingų mutantų komandą, kurioje atsidūrė ir liūdnasis Magnetas (Michael Fassbender), – tam, kad išvalytų žmoniją ir sukurtų naują pasaulį, kurį pats ir valdytų. Kol visos planetos likimas kybo ant svarstyklių, Reiven (Jennifer Lawrence), padedama Profesoriaus X (James McAvoy), privalo vesti jaunų iksmenų būrį, tam, kad sustabdytų šį didįjį atpildą ir tam, kad apsaugotų žmoniją nuo visiško sunaikinimo.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Nera sniego / 2016 vasario 9

    Labai laukiu filmo!