Filmo apie „Queen“ režisierius – atleistas

Filmo apie „Queen“ režisierius – atleistas

Filmas apie grupę „Queen“, pavadinimu „Bohemian Rhapsody“, jau daug metų neišlipa iš problemų duobės. Daug kartų mėginta jį pradėti, dar daugiau kartų tie bandymai buvo nutraukti. Ateitis pagaliau prašviesėjo, kai šių metų pradžioje aktorius Rami Malek, sutikęs įkūnyti Freddie Mercury, ir X-Men’ų režisierius Bryan Singer susivienijo ir pagaliau pradėjo filmuoti šią juostą. Tačiau bėdos šio projekto nepalieka. Likus vos kelioms savaitėms filmavimo, kompanija Fox nusprendė atleisti režisierių. Anot Fox, Bryan Singer visiškai nesilaiko grafiko ir dažnai tiesiog pradingsta be jokio paaiškinimo. Pats režisierius nesutinka su šiais kaltinimais, ir kaltina Fox, kad šie neleido jam pabūti su savo sunkioje būklėje esančiu vienu iš tėvų.

Aš nieko daugiau nenorėjau, tik pabaigti šį projektą ir pagerbti Fredžio Merkurio bei „Queen“ atminimą, bet Fox man to tiesiog neleidžia, vien dėl to, kad man trumpam reikia savo ir artimųjų sveikatą iškelti kaip prioritetą.

Tuo tarpu Fox teigia, kad Bryan Singer elgėsi neprofesionaliai. O ir jo staigūs pradingimai nėra naujiena. Jis taip buvo kuriam laiku pradingęs be žinios per „X-Menai. Apokalipsė“(angl. „X-Men. Apocalypse“) filmavimus. Fox pagrindinis direktorius Stacey Snider prieš pradedant filmavimus perspėjo režisierių, kad bet koks neprofesionalus elgesys nebus toleruojamas. Taip pat yra ir gandų, kad pagrindinio vaidmens atlikėjas Rami Malek dažnai pykdavosi su režisieriumi, neretai labai stipriai. Pasak šių gandų, jie susitaikė, bet prieš pat Padėkos Dieną Bryan Singer išvyko pas savo šeimą ir į filmavimo aikštelę nebegrįžo.

Kol jo nebuvo, režisieriaus pareigas perėmė vyriausiasis operatorius Thomas Newton Sigel. Šiuo metu neaišku, ar jis ir pabaigs režisuoti filmą, ar vis dėlto bus pakviestas naujas režisierius. Tuo tarpu Bryan Singer toliau pyksta.

Šį filmą dariau su dideliu užsidegimu. Likus mažiau nei trims savaitėms filmavimo, paprašiau Fox trumpų atostogų, kad galėčiau grįžti į JAV dėl sunkiai sergančio vieno iš mano tėvų. Tai be galo sunki patirtis, kuri blogai atsiliepia ir mano pačio sveikatai. Deja, studija manęs nesuprato ir nusprendė nutraukti bendradarbiavimą su manimi. Tai buvo ne mano sprendimas. Ir tai tikrai ne dėl nesutarimų su Rami Malek. Nors ir mes kartais nesutikdavome tam tikrais klausimais, viskas šiuo metu yra išspręsta ir mes ketinome toliau dirbti kartu.

Tačiau gandai kitokie. Šaltiniai iš filmavimo aikštelės teigia, kad režisierius daug gerdavo, ir vieną kartą net pasiuntė Fox atstovus ant trijų raidžių. Pasak šių šaltinių, Bryan Singer kiekvieną naktį iki ryto „baliavodavo“ ir į aikštelę ateidavo pagiringas. Pats režisierius viską neigia, tačiau, panašu, kad čia gali būti ir dar gilesnių problemų. Fox atstovas teigia, kad greitai galime išgirsti apie dar vieną seksualinio priekabiavimo skandalą.

Fox jo tiesiai šviesiai paklausė, ar jis nesulauks jokių kaltinimų, ir, gali būti, tai buvo paskutinis lašas. Kažkas gali greitai paaiškėti. Jo atstovas spaudai ką tik jį atleido kaip klientą.

Bryan Singer su panašiais kaltinimais jau susipažinęs. 1997-aisiais, per filmo „Apt Pupil“ filmavimus, keturiolikmetis aktorius apkaltino režisierių vertimu filmuotis su kitais nuogam. Byla buvo nutraukta dėl įrodymu trūkumo. 2014-aisiais jis vėl buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu prie nepilnamečio modelio. Vėlgi, byla buvo nutraukta dėl tos pačios priežasties. Ir per paskutinius porą mėnesių, per didelę kaltinimų seksualiniu priekabavimu bangą, kuri prasidėjo nuo Harvey Weinstein, Bryan Singer vardas taip pat sukosi tarp galimų sulaukti kaltinimų.

Tad kol kas daug neaiškių dalykų – nei tikroji Bryan Singer atleidimo priežastis, nei kas toliau režisuos filmą „Bohemian Rhapsody“, nei kada jis bus baigtas filmuoti. Laukiame tolesnių žinių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles