Lietuvos kino teatruose – didžiulės sėkmės Prancūzijoje sulaukusi komedija „Alibi.com“

Šią savaitę Lietuvos kino teatrus pasieks didžiulės sėkmės sulaukusi Philippe Lacheau (Babysitting ir Babysitting 2) režisuota nuotaikinga prancūziška komedija „Alibi.com“. Filmą, kurio premjera įvyko pavasarį, jau pažiūrėjo daugiau nei trys milijonai Prancūzijos gyventojų. Jį taip pat galėjo pamatyti ir Portugalijos, Ispanijos, Italijos, Lenkijos, Turkijos, Estijos, Vokietijos ir kitų šalių kino mėgėjai.

„Alibi.com“ pasakoja apie sėkmingą startuolį įkūrusį Gregą, kuris drauge su verslo partneriu Augustinu bei ekscentrišku asistentu Medžiu mėgaujasi klientų gausa, kurdami vis naujus scenarijus bei dangstydami apgaudinėtojų slaptas užgaidas. Vienas po kito plaukia užsakymai, sąskaitą pildo pinigai, o Gregas sutinka gražuolę Flo – savo svajonių moterį. Žinodamas, jog sužadėtinė negali pakęsti melo, Gregas apsimeta stiuardu, tačiau reikalai pradeda slysti iš rankų, kuomet jis susipažįsta su būsimu uošviu, kuris pasirodo besąs jo klientas.

Apgavystė seka apgavystę ir netikėtai visa šeima atsiduria viename viešbutyje Prancūzijos Rivjeroje, kur Gregui ne tik teks išnarplioti melo pinkles, bet ir pateikti gerą alibi nuoširdžiai meilei.

Pasak kritikų, „Alibi.com“ – absurdiškas, tačiau pilnas gerų emocijų ir energijos filmas. Komedijos, filmuotos net 70-yje lokacijų, siužetas vystosi greitai ir kas kartą įstumia filmo herojus į netikėtas situacijas, iš kurių jie yra priversti išsisukti, o svarbiausiu tikslu tampa išsaugoti tikrąją meilę.

Įdomu, kad filmo istorija nėra visiškai išgalvota. Manoma, kad netikrus alibi siūlanti paslauga atsirado JAV, o vėliau išpopuliarėjo ir Europoje. Viena tikrų perskaitytų istorijų buvo įtraukta ir į „Alibi.com“ scenarijų. Beje, Philippe Lacheau – ne tik filmo režisierius, bet ir aktorius, suvaidinęs pagrindinį Grego vaidmenį. Jis ir  jo mylimosios vaidmenį atlikusi aktorė Élodie Fontan yra pora ir už filmavimo aikštelės ribų.

Nuotaikinga prancūziška komedija „Alibi.com“ Lietuvos kino teatrų repertuaruose pasirodys nuo gruodžio 8 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles