Anot Harrisono Fordo, kitą savaitę bus pradedamas filmuoti „Indiana Džounsas 5“

Anot Harrisono Fordo, kitą savaitę bus pradedamas filmuoti „Indiana Džounsas 5“

Harrison’o Ford’o teigimu, kitą savaitę bus pradedami „Indiana Džounsas 5“ (angl. „Indiana Jones 5“) filmavimo darbai. Anot H. Fordo, jis yra ir vėl pasiruošęs dar sykį užsivožti garsiąją nuotykių ieškotojo fedorą. Veteranas aktorius praeitą savaitę pasirodė pasaulinėje „Slaptas gyvūnėlių gyvenimas 2“ (angl. „The Secret Life of Pets 2“) premjeroje – tai yra pirmasis kartas, kai jis „paskolino“ savo bals animacinio filmo personažui.

Paklaustas apie nuotykių ieškotojo Indianos sugrįžimą, H. Fordas sakė, jog tęsinio reikalai juda į priekį, Naujienos buvo kiek kitokios nei informacija, kurią žurnalistams pavyko gauti iš aktoriaus prieš tai, mat buvo manoma, kad tęsinys atkeltas dar keliems scenarijaus keitimams, kuriuos turėjo padaryti „Mes“ (angl. „This Is Us“) režisierius Danas Fogelmanas.

Tačiau neatsižvelgiant į tai, ar filmas bus pradėtas filmuoti kitą mėnesį ar net kitą savaitę, Stevenas Spelbergas be išimčių šią vasarą pradeda darbus „Vestsaido istorijos“ (angl. „West Side Story“) filmavimo aikštelėje. Šis ilgai lauktas ir planuotas projektas jau turi atrinktus aktorius bei yra pasiruošęs judėti į priekį, o tai reiškia, kad arba S. Spielbergas šią vasarą bus itin užsiėmęs, arba, kad H. Fordas šiek liek linksminasi visus erzindamas.

S. Spielbergas yra plačiai žinomas kaip žmogus, kuris savo projektus išleidžia arti vienas kito, todėl manoma, kad „Vestsaido istorija“ ir „Indiana Džounsas 5“ bus atskirti tik 7 mėnesių. Tai, kad filmavimai prasidės taip anksti, yra tikrai mažai tikėtina, o naujienos apie dar vieną scenarijaus perrašymą dar labiau nublankina bet kokias viltis. Kuomet filmas bus užtikrintai pradedamas filmuoti, mes apie tai iškart sužinosime, nebent S. Spielbergas ir H. Fordas kartu dirba ties slaptu projektu, kurį aktorius tyčia atskleidė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles