Bus kuriamas filmo „Ištrūkęs Džango“ tęsinys

Bus kuriamas filmo „Ištrūkęs Džango“ tęsinys

Filmas „Ištrūkęs Džango“ (angl. „Django Unchained“) pagaliau sulauks savo tęsinio, kadangi ketinama komiksų seriją „Džango / Zoro“ (angl. „Django / Zorro“) perkelti į didžiuosius kino ekranus. Pasaulyje puikiai žinomas režisierius Quentinas Tarantino jau anksčiau parašė tęsinį savo 2012 metų filmui „Ištrūkęs Džango“, o tęsinys buvo skirtas komiksus platinančiai įmonei „Dynamite Entertainment“. Šiame komikse vaizduojamas netikėtas Džango ir legendinio Zoro susijungimas į vieną komandą.

Q. Tarantino tikisi, kad šį netikėtą duetą galėsime išvysti ir kino teatruose, kadangi pasklido naujienos, jog režisierius priskyrė komiką Jerrodą Carmichaelą dirbti ties šios istorijos scenarijumi, kad komiksas taptų filmo versija. Bent jau kol kas nėra aišku, ar pats Q. Tarantino prisijungs prie scenarijaus rašymo kartu su J. Carmichaelu, ar daugiau dirbs kaip kūrybos proceso konsultantas.

Deja, daugiau informacijos apie šį projektą, išskyrus tai, kad jis pradėtas judinti, nėra, tačiau būtų pravartu apžvelgti, ko galime tikėtis iš šio būsimo filmo tęsinio, kuris bus kuriamas remiantis komiksais. Komikse „Džango / Zoro“ veiksmas vyksta praėjus keleriems metams po įvykių, kuriuos matėme filme „Ištrūkęs Džango“, todėl automatiškai tai taps filmo tęsiniu. Pasakojama apie Džango kaip premijų medžiotojo Vakaruose nuotykius, kuris už bet kokį darbą gautus pinigus  siunčia savo žmonai į namus. Per visas šias keliones Džango susiduria su Diego de la Vega, kurį visi mes žinome kaip vieną ir vienintelį Zoro. Sužavėtas patyrusio kardu besimosikuojančio kovotojo, Džango susibičiuliauja su Zoro ir prisijungia prie jo misijos išlaisvinant vergus nuo juos užverbavusių žmonių. Tai sąjunga, kurios dauguma tikriausiai nesitikėjo, tačiau šiedu veikėjai kuo puikiausiai sutaria spausdintuose komiksų knygelės puslapiuose. Lieka tikėtis, kad ši netikėta, tačiau be abejonės puiki istorija bus taikliai ištransliuota ir kino formatu didžiuosiuose ekranuose.

Filmas „Ištrūkęs Džango“ buvo išleistas 2012 m., o jo veiksmas vyksta 1858 m. JAV. Premijų medžiotojas Kingas Šulcas (akt. Christoph Waltz) iš vergijos išgelbėja pagrindinį herojų Džango (akt. Jamie‘is Foxxas) ir ieško dviejų žudikų, kurių buvimo vietą žino išvaduotasis Džango. Premijų medžiotojas suteikia Džango galimybę tapti kai kuo daugiau nei vergu ir pažada padėti iš žiauraus dvarininko Kalvino Kendžio (akt. Leonardo DiCaprio) išvaduoti pagrobtą ir verge paverstą sužadėtinę Brunhildą (akt. Kerry Washington). Filmas susilaukė milžiniško pasisekimo ir uždirbo daugiau nei 425 milijonus dolerių. Ne ką prasčiau juosta buvo įvertinta ir kino kritikų, buvo nominuota „Oskarams“ ir laimėjo dviejose kategorijose: Christopheris Waltzas buvo pripažintas geriausiu antro plano aktoriumi, o Q. Tarantino – geriausio originalaus scenarijaus kūrėju.

Bent jau kol kas dar anksti spręsti, ar pats Q. Tarantino režisuos šį filmą, tačiau nepaisant to, kad tai jo filmo tęsinys, dedama mažai vilčių, kad režisierius imsis antrosios dalies režisavimo. Q. Tarantino anksčiau yra sakęs, kad savo kino karjerą jis užbaigs su dešimtuoju filmu. Šiuo metu režisierius turi sukūręs 9 filmus, todėl manoma, kad paskutiniajam šis kūrėjas bus kiek išrankesnis ir pasirinks kažką labai specifiško. Ir kad ir koks neįtikėtinai geras galėtų būti „Džango / Zoro“ filmas, tikriausiai jis nebūtų tinkamas užbaigti legendinei režisieriaus karjerai. Bent jau kol kas galime pasidžiaugti į kino teatrus jau greitu metu atkeliausiančiu devintuoju Q. Tarantino filmu „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“), kuris kinuose bus rodomas nuo rugpjūčio 9 d.

Atsižvelgiant į komiksus, kuriuose gausu gero humoro, yra nemažai potencialo, kad filmas „Džango / Zoro“ bus ne ką prastesnis. Jeigu Q. Tarantino bus įtrauktas į kūrybinį procesą, net jei ne režisieriaus kėdėje, o J. Foxxas sugrįš dar sykį suvaidinti Džango, tokiu atveju šio filmo tikriausiai lauks nemažas būrys laukinių Vakarų išsiilgusių fanų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles