„Kingsman. Slaptoji tarnyba“ turės tęsinį

„Kingsman. Slaptoji tarnyba“ turės tęsinį

Vienas originaliausių 2015 metų filmas, Matthew Vaughno režisuotas veiksmo trileris „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) ką tik užsidirbo 400 milijonų dolerių visame pasaulyje, todėl nenuostabu, jog studija „20th Century Fox“ galvoja apie istorijos tęsinį.

Kaip teigia artimi studijai šaltiniai, „20th Century Fox“ jau kurį laiką svarsto galimybes, kaip pratęsti šių metų vasarį pristatytą, kritikų ir žiūrovų puikiai įvertintą istoriją, paremtą Marko Millaro grafinės novelės motyvais.

Originalaus filmo centre pagrindiniame vaidmenyje atsiduria gatvės vaikis Egis (akt. Taronas Egertonas), kuris gauna galimybę pasitarnauti savo šaliai ir šeimai. Jis bando įstoti į slaptą ir nepriklausomą organizaciją „Kingsman“. Jam tame padeda agentas Haris Hartas (akt. Colinas Firthas), kurį kadaise iš mirties gniaužtų išvadavo Egio tėtis. Egis privalės pereiti labai sunkius apmokymus ir, galiausiai, išvaduoti visą pasaulį nuo pamišėlio plano sunaikinti žmoniją.

Filmas studijai „20th Century Fox“ kainavo 81 milijoną dolerių ir dar 50 milijonų buvo skirta filmo reklamai, tačiau juosta visame pasaulyje sugebėjo užsidirbti 402 milijonus dolerių. Iš jų 126 milijonus filmas užsidirbo tėvynėje. Filmas puikiai laikėsi tiek namie, tiek tarptautinėse kino rinkose spaudžiamas tokių konkurentų, kaip „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Grey“) ar „Pelenės“ (angl. „Cinderella“), todėl susidomėjimas juo buvo išties didžiulis.

Ar į režisieriaus kėdę sugrįš pirmą juostą režisavęs Matthew Vaughnas, neaišku. Kino kūrėjas savo planuose jau turi kelis projektus, kaip kultinio fantastinio filmo „Flešas Gordonas“ (angl. „Flash Gordon“) perdirbinys ir komikso „Auksinis amžius“ (angl. „The Golden Age“) ekranizaciją apie pasenusius superherojus globos namuose. Taip pat režisierius prodiusuoja sportinę komediją „Erelis Edis“ (angl. „Eddie the Eagle“), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Taronas Egertonas. Jį taip pat galėjome matyti „Kingsmane“.

Žinoma, dar neaišku, ar tęsinys bus istorijos pratęsimas, ar visgi jis bus orientuotas į priešistorę. Visi matę originalią juostą žino, jog priešistorė būtų adekvatesnis studijos sprendimas. Kada pasirodys filmas, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles