Nemokamas „Kino pavasario“ seansas „Vilnius Web Week“ metu

Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ kartu su projektu „Kino karavanas“ kviečia į gero kino seansą „Vilnius Web Week“ metu. Gegužės 4 d. 18 val. kino teatre „Pasaka“ nemokamai bus rodomas daug festivalio žiūrovų simpatijų sulaukęs filmas – „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“ („The Young and Prodigious T.S. Spivet“).

Ši jauki ir spalvinga, „Amelijos iš Monmartro“ režisieriaus – romantiškojo Jean-Pierre’o Jeunet – juosta „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“ pasakoja didelėje rančoje gyvenančio mažo berniuko T. S. Spiveto nuotykius. Jis – gabus išradėjas, netikėtai laimėjęs prestižinį Smitsonio instituto apdovanojimą, savarankiškai ir slapčia nuo tėvų išvyksta į Vašingtoną jo atsiimti.

T. S. Spivetas jaučiasi daugelio nesuprastas, todėl jis bando pritapti prie savo paprastesnių brolio ir sesers bei ekscentriškų tėvų. Jis auga su kaubojumi tėvu bei mokslininke motina (akt. Helena Bonham Carter) Montanos rančoje ir paslapčia daro žemėlapius bei mašinų brėžinius. Vieną dieną į rančą paskambina iš Smitsonio instituto ir pareiškia, kad nori apdovanoti T. S. Spiveto sukurtus amžinojo judėjimo mašinos brėžinius bei pakviesti jį perskaityti padėkos kalbą. Tačiau instituto darbuotojai nežino, kad brėžinius sukūrė ne kas kitas, o dešimtmetis berniukas. T. S. pabėga iš namų, nes nusprendžia, kad turi dalyvauti apdovanojimuose Vašingtone. Tačiau per šalį keliaudamas krovininiu traukiniu berniukas turės išmokti, kuo galima pasitikėti, o kuo ne, taip pat turės susitaikyti ir su tamsiomis šeimos paslaptimis.

„Šio berniuko šeima artima mums savo žmogiškumu, šiluma ir skausmu. Rekomenduoju šią juostą visiems šeimoms nariams, kuriems virš šešerių metų ir kurie moka įžvelgti stebuklus kasdienybėje“, – įspūdžiais apie filmą dalijosi didžiausio Lietuvoje ikimokyklinių ugdymo įstaigų tinklo „Vaikystės sodas“ įkūrėja, socialinių mokslų daktarė Austėja Landsbergienė. 20-ojo festivalio metu „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“ buvo rodomas programoje „Filmai šeimai“.

„Kino pavasario“ partneriai „Vilnius Web Week“ siūlo sužinoti, kuo kasdien gyvena interneto bendruomenė, ir iš arti pamatyk IT „virtuvę“. Tad kviečia apsilankyti įvairių įmonių atvirų durų renginiuose, dalyvauti specialiuose praktiniuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose bei įsitraukti į kitas veiklas, organizuojamas kartu su progreso konferencijos LOGIN partneriais ir kitais geriausiais IT rinkos žaidėjais. Daugiau informacijos apie „Vilnius Web Week“ http://vww.lt/lt/

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles