Keanu Reevesas prisipažino kadaise troškęs ekrane būti mutantu Loganu arba Betmenu

Aktoriaus Keanu Reeveso gerbėjai ir įtemptų veiksmo trilerių mėgėjai gali džiaugtis – vos daugiau kaip po savaitės Lietuvos kino teatrus pasieks stilingas filmas „John Wick“, kuriame aktoriui teko samdomo žudiko vaidmuo. Artėjant premjerai žinomas vyras atvirai ir be užuolankų papasakojo apie Holivudo realijas ir neišsipildžiusius troškimus.

Nors K.Reevesui jau 50 metų, jis vis dar atrodo jaunatviškas, išlaikęs puikią fizinę formą ir ne ką vyresnis nei prieš du dešimtmečius. JAV jau pristatytas trileris „John Wick“ sulaukė milžiniško susidomėjimo ir tapo nauju pakilimu aktoriaus karjeroje. Duodamas interviu portalui Moviefone.com, K.Reevesas pripažino, kad iki tol kurį laiką nesulaukė didelių kino studijų pasiūlymų. Žurnalistų nuostabai aktorius papasakojo troškęs gauti garsiųjų komiksų veikėjų, Betmeno ir Mutanto Logano-Ernio, vaidmenis, tačiau sėkmė jam nenusišypsojo.

„Visada norėjau vaidinti Ernį. Žinoma, dabar jie turi puikų mutantą-vilkolakį“, – kalbėdamas apie kolegą Hugh Jackmaną sakė jis. Kitas vaidmuo, apie kurį K.Reevesas svajojo – Betmenas. Šį suvaidinti jau teko tokiems aktoriams kaip Christianas Bale‘as, George‘as Clooney, Valas Kilmeris ir Michaelas Keatonas, o naujausias šiai rolei pasirinktas aktorius – Benas Affleckas. „Norėjau tapti Tamsos riteriu, bet nepavyko. Tačiau egzistuojantys Betmenai puikūs – galiu jų darbu mėgautis kaip žiūrovas“, – sakė jis.

Indiewire.com tiesiai šviesiai paklausus, kodėl K.Reevesas retai bepasirodo didžiųjų kino studijų filmuose, jis atsakė paprastai – rečiau sulaukia kvietimų. „Tai, žinoma, užknisa, tačiau yra kaip yra. Anksčiau nepavyko, bet judu toliau, kuriu ir pasakoju istorijas“, – lakoniškas buvo aktorius. Beje, sykį „DC Comics“ komiksų personažą K.Reevesas yra įkūnijęs 2005-ųjų filme „Konstantinas“ (angl. „Constantine“), kur jis suvaidino antgamtinių galių turintį detektyvą.

Kritikai ir publika sutiko labai šiltai

Naujajame trileryje „John Wick“, nors ir neturi superherojaus sugebėjimų, K.Reeveso herojus Džonas yra įspūdingą reputaciją pelnęs samdomas žudikas, pasitraukęs iš kriminalinio pasaulio. Jis ramiai leidžia dienas su augintine Deize, kol jo kerštą pažadina smulkūs nusikaltėliai, atėmę tai, ką jis turi brangiausia ir prisivirę sau košės ilgam. Unikalūs automobiliai, stebinantis ginklų arsenalas ir meistriškai pateikti susidūrimai bei gaudynės trileryje „John Wick“ atims žadą ir neleis atsiplėšti nuo ekranų.

Pirmieji kritikų atsiliepimai apie „John Wick“ yra ypač teigiami. Filme be K.Reeveso taip pat pasirodys Willemas Dafoe, Jasonas Isaacsas, Adrianne Palicki, iš „Sostų karų“ pažįstamas Alfie Allenas ir kiti.

Stilinga buvusio samdomo žudiko keršto istorija Lietuvos kino teatrus pasieks lapkričio 14-tą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles