Romantinės komedijos „Dviejų naktų nuotykis“ aktoriai nesusilaikė nuo pagundos

Jau lapkričio 14 d. visuose Lietuvos kino teatruose įvyks romantinės komedijos „Dviejų naktų nuotykis“ (angl. „Two Night Stand“) premjera, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko milžinišku greičiu populiarėjantys JAV jaunosios kartos aktoriai Millesas Telleris ir Analeigh Tipton.

Pagrindinių vaidmenų atlikėjai neslepia, jog jų partnerystė neapsiribojo vien tik filmavimo aikštelės prieigose. Puikiai sutarę prieš kameras, aktoriai neatsispyrė pagundai ir vienos filmavimo pertraukos metu spėjo suartėti. „Tai buvo visiškas aistros priepuolis, ir tai buvo neišvengiama“, – vieno interviu metu pasakojo M. Telleris. Baigę visus su filmavimu susijusius darbus aktoriai neatsisveikino. Jie pratęsė savo kelias savaites trukusį romaną, kuris galiausiai peraugo į rimtus santykius.

Filme Aleką vaidinantis Millesas Telleris labiausiai žinomas iš filmų „Gimtadienis“ (angl. „21 & Over“), „Projektas X“ (angl. „Project X“), „Divergentė (angl. „Divergent“), neslepia, jog šis projektas padėjo jam suprasti meilės jausmo svarbą. Kitais metais aktoriaus laukia dar vienas rimtas iššūkis – naujoji „Fantastinio ketverto“ (angl. „Fantastic Four“) ekranizacija, kurioje jis atliko pagrindinį vaidmenį. M. Tellerio partnerė aktorė Analeigh Tipon kol kas neturi tokios atpažįstamos kino gerbėjų filmografijos, bet ją galima buvo pamatyti ne ką prastesniuose vaidmenyse filmuose „Kvaila, beprotiška meilė“ (angl. „Crazy, Stupid, Love“), „Šilti kūnai“ (angl. „Warm Bodies“) ir „Liusi“ (angl. „Lucy“).

Juostoje „Dviejų naktų nuotykis“ pasakojama apie netikėtai susipažinusius, smagiai pabendravusius ir vakarą vienoje lovoje pabaigusius jaunuolius Aleką ir Megan, kurie nė nemanė pasimatyti dar kartą. Triukšmingai atsisveikinę jiedu tikėjosi sukti savais keliais, o kitą savaitgalį tą pačią istoriją kartoti jau su kitais naujais pažįstamais. Rodos, nieko neįprasto, eilinis vienos nakties nuotykis abiems, bet nenuspėjama gamta jaunuoliams iškrečia pokštą…

Šmaikščių situacijų romantinę komediją apie netikėtus gyvenimo nutikimus Lietuvos žiūrovai galės įvertinti jau lapkričio 14 dieną visuose Lietuvos kino teatruose. Perspėjame, filmas tik vyresniems nei 16 metų!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles