J. Wanas gavo pasiūlymą režisuoti anime paremtą filmą

J. Wanas gavo pasiūlymą režisuoti anime paremtą filmą

Pasirodžius septintajai „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Furious 7“) daliai režisierius Jamesas Wanas tiesiog akimirksniu šovė į geidžiamiausių kino kūrėjų sąrašo viršūnę. Dabar turbūt nėra nė vienos studijos, kuri nenorėtų skirti jam kokio nors filmo režisavimui. Ir nors J. Wanas anksčiau buvo laikomas siaubo filmų guru, dabar jis tikrai yra plataus spektro kino kūrėjas. Dabar režisierius gavo dar vieną pasiūlymą ekranizuoti klasikinį anime serialą.

Pasiūlymą ekranizuoti praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio anime serialą „Robotechas“ (angl. „Robotech“) režisierius gavo iš gana sunkius laikus išgyvenančios studijos „Sony“. Nors režisierius turi tikrai daug pasiūlymų, „Sony“ yra pasiryžusi pateikti tokį pasiūlymą, kad tik J. Wanas sutiktų kurti potencialią franšizę, tikėtina, bent jau trilogiją. Ir kaip praneša portalas „Deadline“, šis pasiūlymas režisierių tikrai domina, nepaisant kitų galimų darbų.

Filmas būtų paremtas amerikietiškąja versija, kuri buvo kurta pagal tris skirtingus japoniškus serialus. Istorija pasakos apie robotų technologiją, rastą ateivių žvaigždėlaivyje, kuris buvo numuštas Žemėje per vieną ateivių invazijų.

J. Wanas dabar yra ant tokios bangos, kad jam turėtų būti be galo sunku išsirinkti, kokį filmą kurti. „Universal“ jam siūlo pratęsti darbus su „Greitų ir įsiutusių“ franšize. Pats kūrėjas trokšta grįžti prie siaubo žanro ir kurti jam patinkančius ir žmones gąsdinančius darbus. Ką, beje, ir darys. Bet prie viso to „Warner Bros.“ jam taip pat yra pasiūliusi režisuoti vieno savo superherojų Akvameno solinį projektą.

Taigi, žinomumas ir paklausa padidėjo akimirksniu, kai tik J. Wano režisuoti „Greiti ir įsiutę 7“ sumušė kelis pajamų rekordus – per 17 dienų uždirbo milijardą, vėliau – uždirbo milijardą tarptautinėse rinkose, Kinijoje sumušė „Transformerių 4“ rekordą ir taip toliau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles