„Terminatorius“negrįš, jo vietą užims „Gelbėtojai“

„Terminatorius“negrįš, jo vietą užims „Gelbėtojai“

Po daugybės kalbų panašu, kad Arnoldas Schwarzeneggeris į savo legendinį vaidmenį negrįš. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, „Paramount“ studija neketina kurti daugiau filmo „Terminatorius: Genisys“ (angl. „Terminator: Genisys“) tęsinių.

To studija nė nebando slėpti – tęsinys, turėjęs kino teatrus pasiekti 2017 metų vasarą, buvo ištrintas iš oficialaus „Paramount“ tvarkaraščio, kas Holivude reiškia visišką filmo apleidimą (panašiai prieš kelis mėnesius atsitiko ir filmui „Ugnies žiedas“ (angl. „Pacific Rim“)).

Šilta „Terminatoriaus“ vieta neliks laisva – ją užims serialo „Gelbėtojai“ (angl. „Baywatch“) perdirbinys. Pastarasis filmas šiomis savaitėmis ne vieną kartą atsidūrė žiūrovų akiratyje. Juostą prodiusuoja ir joje pagrindinį veikėją įkūnys Dwayne‘as Johnsonas, o jam talkins tokios žvaigždės kaip Zacas Efronas, Alexandra Daddario bei Kelly Rohrbach. Filmas pasirodys 2017 m. gegužės 17 dieną.

Tuo tarpu „Terminatoriaus“ mirtį išpranašauti nebuvo sunku. Vadintas savotišku bandymu atgaivinti Jameso Camerono kūrinį po kelių itin blogų filmų „Terminatorius: Genisys“ visiškai nepataisė franšizės reputacijos ir vienintelis žiūrovus bent kiek sužavėjęs jo pasiekimas buvo kompiuteriu atjauninta A. Scwarzeneggerio versija.

Filmas, kuriame be buvusio Kalifornijos gubernatoriaus taip pat vaidino „Sostų karų“ žvaigždė Emilia Clarke ir aktoriniais sugebėjimais negarsėjantis Jai Courtney, kainavo 155 milijonų ir „Paramount“ metė nemažai pastangų į filmo reklamavimą. Tai reiškia, kad pasauliniu mastu surinkti 440 milijonų dolerių (iš kurių vos 90 mln. buvo uždirbti JAV) buvo itin silpnas rezultatas. Nepadėjo ir tai, kad visi kritikai filmą sudirbo kaip galėdami labiau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles