Robertas Rodriquezas į didžiuosius ekranus perkels „Džonį Kvestą“

Robertas Rodriquezas į didžiuosius ekranus perkels „Džonį Kvestą“

Kino studija „Warner Bros.“ pasiryžo dar kartą ekranizuoti legendinį „Hana-Barbera“ herojų berniuką „Džonį Kvestą“ (angl. „Johnny Quest“) ir pamažėle sukurti šeimai skirtą gyvo veiksmo nuotykių filmą. Kaip praneša portalas „Deadline“, po labai ilgų svarstymų ir kelių projekto sustabdymų, studija juostai galiausiai paskyrė režisierių, kuriuo tampa Robertas Rodriguezas.

Džonis yra berniukas, lydintis savo mokslininką tėvą, asmens sargybinį Reisą Banoną ir Džonio draugužį Hadžį po įvairius pasaulio kampelius, kur ketveriulė nuolat patiria nuotykių. Kiekvieno nuotykio metu jie susiduria su kokiais nors blogiečiais, tad Džonis nuolat turi suktis iš pavojingų situacijų. Be galo populiarus animacinis serialas buvo sukurtas dar 1964 metais ir buvo rodytas vos vieną sezoną, nors gyvuoja dar iki šiol ir yra nuolat kartojamas.

Tai jau ne pirmas kartas, kai „Warner Bros.“ Bando šį personažą perkelti į didžiuosius ekranus. Anksčiau tai bandė padaryti Richardas Donneris, kiek vėliau – Peteris Segalas, tačiau nė vienas nepasiekė tikslo. Pastarojo versijoje pagrindinį vaidmenį turėjo atlikti Zackas Efronas, o Reiso Banono vaidmuo buvo siūlomas Dwayne‘ui Johnsonui.

Gali būti, kad ir dabartinis režisierius pasirinks šiuos aktorius (arba bent vieną), o dirbti su šeimai skirtais filmais R. Rodriguezas tikrai turi gyslelę, atsimenant „Šnipų vaikučius“ (angl. „Spy Kids“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles