Milijonieriumi tapęs Willas Ferrellas komedijoje „Būk kietas“ ruošis leisti dienas kalėjime

Willas Ferrellas atkeliauja skaidrinti lietuvaičių nuotaikos naujojoje komedijoje „Būk kietas“ (angl. „Get Hard“). Jo porininku filme tapo JAV didelio pasisekimo sulaukęs komikas Kevinas Hartas. Nedarniam jųdviejų duetui teks darbuotis iš peties, mėginant prie prabangos pripratusį milijonierių paversti iš tiesų kietu ir bebaimiu vyruku.

Džeimsas Kingas (akt. W.Ferrellas) gyvena pavydėtiną gyvenimą – milijonierius ir rizikos fondo valdytojas turi viską ko trokšta širdis, įskaitant jo pinigus įsimylėjusią sužadėtinę (akt. Alison Brie). Vieną dieną jo gimtadienio linksmybes sudrebina netikėtas Federalinio tyrimų biuro agentų vizitas. Turtuolis apkaltinamas sukčiavimu ir lėšų grobstymu. Toliau rutuliojasi baisiausią Džeimso košmarą primenantis scenarijus – jis nuteisiamas kalėti garsiajame San Kventino kalėjime, kur be kitų nusikaltėlių taip pat kalinami nuteistieji mirties bausme.

Vienintelis milijonieriaus šiaudas – teisėjo duotos 30 dienų sutvarkyti asmeninius reikalus prieš keliaujant už grotų. Baimindamasis savo likimo milijonierius nutaria per šį laiką sutvirtėti ir pasiruošti visiems įmanomiems kalėjimo siaubams. Kadangi visi jo pinigai įšaldyti ir jam skirtas namų areštas, elgtis tenka išradingai ir ieškoti mokytojo netoliese.

Daugybę stereotipų pašiepiančioje komedijoje „Būk kietas“ į pagalbą išsigandusiam milijonieriui ateis tamsiaodis automobilių plovyklos savininkas Darnelis (akt. K.Hartas). Net arti kalėjimo niekuomet nebuvęs verslininkas susigundys viliojančiu piniguočio pasiūlymu – 30 tūkstančių JAV dolerių juk šiaip sau nesimėto. Žiūrovai gali tikėtis gausybės juokingų situacijų, nes „gangsteriški“ Darnelio mokymai bus išties abejotini. Per mėnesį Džeimsui teks ne tik išmokti bendrauti, bet ir įvaldyti naują stilių bei net pasipraktikuoti gabenti kontrabandą ypač slaptose vietelėse.

Susidūrimai su tikrais nusikaltėliais, nepatogūs iššūkiai ir baimės pilnos kelnės iki ašarų juoktis priversiančioje komedijoje „Būk kietas“ kinuose nuo birželio 19 dienos.

Filmo „Būk kietas“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles