Į kino ekranus grįš „Ekstraordinarių džentelmenų lygos“ herojai

Į kino ekranus grįš „Ekstraordinarių džentelmenų lygos“ herojai

Nuo kino studijų „Marvel“ „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) serijos ir „Warner Bros.“ tuoj pasirodysiančios „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) priešistorės „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v. Superman: Dawn of Justice“) nenori atsilikti ir „20th Century Fox”. Ši kino studija prisiminė ir naujam gyvenimui bandys prikelti savo pačių „superherojų komandą“ – „Ekstraordinarių džentelmenų lygą“ (angl. „The League of Extraordinary Gentlemen“). Filme, pastatytame pagal to paties pavadinimo Alano Mooro ir Kevino O‘Neillo grafinę novelę, galima išvysti tokius XIX a. literatūros personažus kaip Nematomas žmogus, Dorianas Grėjus, kapitonas Nemo bei daktaras Džekilas ir ponas Haidas, kurie susiburia kovoti su blogiukais.

„Ekstraordinarių džentelmenų lyga“, kurios pagrindinį vaidmenį atliko seras Seanas Connery‘is, pirmą kartą kino ekranuose pasirodė 2003 m. Savotiškai simboliška, kad tai buvo paskutinis sero S. Connery‘io vaidmuo prieš „išeinant į pensiją“. Nors jau tada buvo planuotas tęsinys, filmas visame pasaulyje surinko tik 180 mln. JAV dolerių, todėl mintys apie tęsinį buvo palaidotos. Bet, panašu, kad negalutinai.

Naująją versiją prodiusuos filmų „Vaizdo dienoraštis“ (angl. Chronicle“) ir „Grobuonys“ (angl. „Predators“) prodiuseris Johnas Davisas. O štai dėl režisieriaus kandidatūros kol kas dar neaišku. Galbūt juo taps Michael‘as Green‘as, prisidėjęs prie „Žaliojo žibinto“ (angl. „Green Latern“, 2011 m.) scenarijaus kūrimo. Tai būtų puiki proga jaunam kino kūrėjui parodyti, ką sugeba ir tuo pačiu naujai pažvelgti į ekstraordinarius džentelmenus, tačiau sunku pasakyti, ar „Fox“ studija ryšis patikėti savo būsimą superherojų seriją į debiutuojančio režisieriaus rankas. Kita vertus, Rianas Johnsonas yra užsiėmęs „Žvaigždžių karais“ (angl. „Star Wars“) bei sklando gandai apie tai, kad jis galbūt imsis naujos Jules‘o Verne‘o fantastinio romano „20 000 mylių po vandeniu“ ekranizacijos.

Dar viena minima kandidatūra – Davidas Fincheris, kuris, kai kurių apžvalgininkų manymu, būtų labai įdomus pasirinkimas. Tačiau turint omenyje ambicingus planus apie filmų seriją ir atsižvelgiant į tai, kad „Ekstraordinarių džentelmenų lygos“ personažai nėra tipiniai holivudiniai superdidvyriai kaip Supermenas ar milžinas Halkas, labiausiai panašu, kad „Fox“ studija nebus linkusi rizikuoti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles