Oscaro Isaaco ir Christiano Bale‘o keliai susiduria pirmajame „Pažado“ anonse

Šiuo metu vykstantis Tarptautinis Toronto filmų festivalis savo gretose turi begalę puikių kino juostų. Naujausias sąraše yra filmas „Pažadas“ (angl. „The Promise“), kuriam tik dabar studija „Survival Pictures“ išleido pirmąjį anonsą. Kai kino elitas stebės visą filmą, mes galime bent akies krašteliu žvilgtelti į tai, ką pristatys dvi pagrindinės žvaigždės Oscaras Isaacas ir Christianas Bale‘as.

Itin laukiama drama bus lyg ir romantiška istorija, įsiplieskusi karinio konflikto metu. Joje bus pasakojama apie jauną medicinos studentą Maiklą Boghosianą, trokštantį į savo kaimą Turkijoje parvežti modernių vaistų. Tame kaime Turkijos musulmonai ir Armėnijos krikščionys ramiai gyveno daugelį amžių. Tuo pat metu į Turkiją atvyksta ir žinomas amerikiečių fotožurnalistas Krisas Majersas, siekdamas užfiksuoti geopolitinius įvykius. Jį sužavi armėnų kilmės menininkė Ana, kuri atkeliauja kartu su fotožurnalistu iš Paryžiaus iškart po jos tėvo mirties.

Romantiški nesutarimai išsivysto tada, kai Maiklas susipažįsta su Ana. Bendros jų armėnų šaknys įžiebia trauką, tačiau tuo metu viskas jų šalyje ima keistis, turkai prisijungia prie karo vokiečių pusėje, o visa imperija tampa žiauriais žudikais, naikinančiais etnines mažumas. Ir nors veikėjai nesutaria tarpusavyje, visi jie turi bendrą tikslą – išgyventi.

Neabejotina, filmas bus išties ypatingas. Be puikių aktorių prie projekto prisidėjo ir „Ruandos viešbučio“ (angl. „Hotel Rwanda“) režisierius Terry‘is George‘as, o scenarijų jis parašė kartu su Robinu Swicordu, rašiusiu istoriją „Keistai Bendžamino Batono istorijai“ (angl. „The Curious Case of Benjamin Button“).

Filme vaidmenis taip pat atliks iš „Pasivaikščiojimo“ (angl. „The Walk“) žinoma Charlotte le Bon, Jeanas Reno, Jamesas Cromwellas, Danielis Giminezas Cacho, Marwanas Kenzaris, Angela Sarafyan ir kt.

„Pažadas“ kino teatrus turėtų pasiekti šių metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles