Oficialu: Joe Manganiello leidžias į DCEU

Oficialu: Joe Manganiello leidžias į DCEU

Prieš kiek daugiau nei savaitę aktorius ir režisierius Benas Affleckas pranešė, kad jo režisuojamame būsimame „Betmeno“ (angl. „Batman“) filmo pagrindinis blogietis bus išties aršus priešininkas – Deathstroke‘as. Iškart po to pasipylė aibė spekuliacijų ir idėjų, aks galėtų įkūnyti šį personažą. Kaip vienas realiausių pretendentų buvo įvardintas Joe Manganiello, tačiau iki šiol tai buvo tik gandas. Iki šiol. Mat šį faktą patvirtino pats „DC Comics“ prezidentas Geoffas Johnsas.

Ši informacija kaip ir tapo faktu, jog būtent J. Manganiello įkūnijamas Deathstroke‘as bus pagrindinis juostos antagonistas, mat pagal komiksus jis – labai stiprus priešininkas. Sleidą Vilsoną (tą patį Deathstroke‘ą) greičiausiai išvysime anksčiau nei suplanuotame „Betmeno“ filme 2018 metais. Tikėtina, kad personažas labai trumpam pasirodys ir „Teisingumo lygoje“ (angl. „Justice League“). Bent jau tą pasufleravo pats B. Affleckas paviešinęs tyzerinę medžiagą.

G. Johnso paskelbta informacija, atrodo, yra absoliučiai teisi, mat, kaip praneša „The Wall Street Journal“, būtent pats vadovas ir tvirtino aktorių šiai rolei. Aktorius J. Manganiello labai išpopuliarėjo po serialo „Tikras kraujas“ (angl. „True Blood“) ir dar labiau po „Magiškojo Maiko“ (angl. „Magic Mike“). Aktorius taip pat pasirodė ir Davido Ayerio režisuotame „Sabotaže“ (angl. „Sabotage“).

„Teisingumo lyga“, kurioje tikėtinai išvysime šį aktorių ir jo personažą, kino teatrus pasieks 2017 metų lapkričio 17 dieną. Filme vaidmenis taip pat atliks Henry‘is Cavillas, Benas Affleckas, Jaredas Leto, Gal Gadot, Amber Heard, Jasonas Momoa, Ezra Milleris ir kiti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles