Alicia Vikander pristatys jaunesniąją Laros Croft versiją

Alicia Vikander pristatys jaunesniąją Laros Croft versiją

Legendinė pirmoji „Kapų plėšikė“ (angl. „Tomb Raider“) kino teatruose pasirodė 2001-aisiais metais. Žaidimo ekranizacijoje tuo metu pagrindinį vaidmenį atliko Angelina Jolie, o šiuo metu pagaliau yra nuspręsta, jog Alicia Vikander įkūnys įtampos ir nuotykių ištroškusią heroję. Skelbiama, kad naujasis perdirbinys bus visiškai kitoks ir itin skirsis nuo originaliosios pirmosios Laros Kroft.

Filmo prodiuseris Grahamas Kingas ryžosi nutraukti paslapties skraistę ir papasakoti kiek plačiau apie artėjančią juostą. Pasak G. Kingo, jaunoji Lara Croft iškeliaus ieškosi savojo tėvo ir pasakos kuo tikriausią personažės jaunystę. Ir visgi, įdomiausia yra tai, kad ta dabartinė jaunesnioji L. Croft versija „realybėje“ jau dabar yra vyresnė, nei tuo metu besifilmavusi A. Jolie. A. Vikander šiuo metu eina savo 28-uosius metus, tuo tarpu A. Jolie juostoje filmavosi kai jai buvo tik 25-eri.

„Žinote, mes norime papasakoti, kuo visa ši istorija prasidėjo. Mes norėjome papasakoti jaunosios Laros Croft gyvenimą, kuomet ji keliauja ir ieško savo tėvo visai nežinodama, ar jis gyvas, ar miręs“, – teigė G. Kingas. „A. Vikander jau spėjo mums pademonstruoti savo jausmus ir pastebėjome, kad į personažą ji tikrai įneš daug naujo. Manau, kad mes turime nuostabią kūrybinę komandą, kuri jau dabar sugebėjo sukurti intriguojančią istoriją, tiek aktorių komanda, kuri savąjį darbą pademonstruos jau visai netrukus“.

Juostai vadovauja norvegų režisierius Roar Uthaugas, kuris sukūrė trilerį „Didžioji banga“ (angl. „The Wave“). Pagrindiniame Laros Croft vaidmenyje išvysime A. Vikander, kuri užsiminė, kad ši ekranizacija neturės nieko bendro su anksčiau pasirodžiusiais filmais, o greičiau bus 2013-ais metais pasirodžiusio kompiuterinio žaidimo adaptacija.

Į kino teatrus „Kapų plėšikė“ atkeliaus 2018-ų metų pavasarį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles