Po filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ sėkmės J. K. Rowling paskelbė tai, ko labiausiai laukė gerbėjai

Praėjusį savaitgalį kino teatruose pasirodęs labiausiai Hario Poterio gerbėjų lauktas filmas „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ sulaukė begalės gerų ne tik kino kritikų, bet ir kinomanų atsiliepimų.  Į didžiuosius ekranus grįžęs magiškasis J. K. Rowling sukurtas burtininkų pasaulis užkariavo kino teatrus su su trenksmu – kasose nusidriekė eilės, per pirmąsias rodymo dienas bilietų nebuvo įmanoma gauti. Tačiau pamačiusiems juostą kilo daugybė klausimų. Į kai kuriuos jų savo paskyroje „Twitter“ atsakė pati J. K. Rowling.

„Mūsų pasakojama istorija prasideda 1926 metais ir baigsis 1945-aisiais“, – sako rašytoja, kurios pasakojama Hario Poterio priešistorė bus parodyta penkiose filmuose.

Taip pat ji atskleidė ir kitas detales, kurios domino akyliausius žiūrovus: „Taip, Njutas Miglapūtis (jį filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ vaidina aktorius Eddie Redmayne’as) dėvi tą patį vilnonį šaliką, kurį matėme filmuose dėvintį ir Harį Poterį. Be to, Alison Sudol vaidinama Kvinė Golštein grįš ir kitose filmo dalyse“. Į kai kuriuos klausimus, kurių sulaukiau tiek daug, tiesiog negaliu atsakyti, nes į visus juos atsakysime dar keturiuose filmuose“.

Ištikimiausiems gerbėjams, kurie nepraleidžia net mažiausių smulkmenų, kilo daugybė klausimų, į kuriuos J. K. Rowling atsakė socialiniuose tinkluose:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles