Aktorius Jamie Campbellas Boweras vaidins klasikinio siaubo filmo perdirbinyje

Aktorius Jamie Campbellas Boweras vaidins klasikinio siaubo filmo perdirbinyje

1986 m. filmas „Witchboard“ ketina sugrįžti į didžiuosius kino ekranus kaip dar viena perkurta klasikinė siaubo istorija. Pagrindiniam vaidmeniui kovai prieš piktąsias dvasias šiame projekte pasirinktas serialo „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“) žvaigždė Jamie Campbellas Boweras.

Šiuo metu J. C. Boweras labiausiai atpažįstamas už vaidmenį ketvirtajame serialo „Keisti dalykai“ sezone įkūnytą Vecnos personažą. Tačiau per savo karjerą aktorius spėjo suvaidinti ir tokiose legendinėse juostose kaip „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. I dalis“ (angl. „Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 1“) „Saulėlydžio saga“ (angl. „The Twilight Saga“) ir „Šešėlių medžiotojai“ (angl. „Shadowhunters“). Siaubo filmas „Witchboard“ – tai naujausias būsimas aktoriaus projektas, kuriame jam numatomas pagrindinis vaidmuo.

Detaliau kalbant apie būsimą projektą, jau yra atskleista tam tikrų detalių, apie ką suksis nauja siaubo istorija. Siaubo filmas „Witchboard“ pasakos apie Emily ir jos sužadėtinį Kristianą, kurie kartu su keletu draugų atidaro ekologišką kavinę, atnaujindami seną užeigą Naujojo Orleano prancūzų kvartale. Tačiau tamsa apgaubia Emily, kai ji atranda senovinę ouija lentą, kadaise naudotą dvasioms iškviesti. Kristianas kreipiasi pagalbos dėl Emily ištikusios nesėkmės pas okultizmo žinovą Aleksandrą Babtistą. Tačiau ir pats Babtista turi savų paslapčių, žinodamas lemtingas kraujo linijas, kurios juos visus sieja su paslaptinga lenta. Šiuolaikinės Baltosios raganos, kaukių balius Babtisto dvare ir Raganų karalienės Naga Soth palikimas yra pavojingo žaidimo, keliančio pavojų visai Emily sielai, dalis.

Šio perdirbinio režisieriaus kėdę užims amerikiečių kino kūrėjas Chuckas Russellas, dirbęs prie tokių filmų kaip „Kaukė“ (angl. „The Mask), „Košmaras Guobų gatvėje 3: Sapnų kariai“ (angl. „A Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors“), „Trintukas“ (angl. „Eraser“) ir kt. Kalbėdamas apie šiam filmui vykusią aktorių atranką, režisierius Ch. Russellas teigė: „Kine susiklostė tradicija, kad puikūs anglų kilmės aktoriai, kurie turi charizmą yra siejami tik su sėkme, tačiau jų vaidybos gebėjimai yra kaip chameleonų – jie gali vaidinti įvairius personažus. Jamie Campbellas Boweris yra toks aktorius ir jo laikas suspindėti yra dabar.“

Be vaidmens šioje naujoje siaubo klasikos versijoje, J. C. Boweris sugrįš į penktąją ir paskutinę „Keistų dalykų“ dalį kaip pagrindinis piktadarys. Taip pat aktorių išvysime dar dviejuose filmuose. Pirmasis yra „Horizon“ – vesternas, kurio bendraautorius, prodiuseris, režisierius ir vienas aktorių yra Kevinas Costneris, o kartu vaidins aktoriai Sienna Miller, Samas Worthingtonas, Luke’as Wilsonas ir Thomas Hadenas Churchas. Kitas – „True Haunting“, apie kurį šiuo metu atskleidžiama mažai detalių ir yra vykdomi postprodukcijos darbai.

„Witchboard“ tai dar viena sugrįžusi siaubo istorija, kuri papildys tokius perdirbinius kaip „Helovinas“ (angl. „Halloween“) „Klyksmas“ (angl. „Scream“), „Žinau, ką tu padarei praeitą vasarą“ (angl. „I Know What You Did Last Summer“), „Kruvinos skerdynės Teksase“ (angl. „The Chainsaw Massacre“), „Vaikų žaidimai“ (angl. „Child’s Play“) ir daugelio kitų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles