Po sėkmingo ketvirto Džono Viko pasirodymo, svarstoma apie penktą dalį

Po sėkmingo ketvirto Džono Viko pasirodymo, svarstoma apie penktą dalį

Pirminis planas buvo iškart nufilmuoti ketvirtą bei penktą Džono Viko dalis ir išleisti jas su metų pertrauka. Vėliau serijos režisierius Chad Stahelski atsisakė tokios idėjos – kurti šituos filmus yra tikrai sunku ir dviguba produkcija būtų sunkiai pakeliama kūrybinei komandai. Dar vėliau penktos dalies buvo atsisakyta visai. C. Stahelski paskelbė, kad ketvirtasis skyrius bus paskutinis serijoje, o po premjeros jis bei pagrindinis aktorius Keanu Reeves eis užtarnauto poilsio ir stebės kaip seksis filmui.

Bet praėjus savaitei po premjeros nusimato, kad atostogos gali būti trumpesnės nei norėta. Ketvirtasis Džono Viko skyrius pranoko lūkesčius su aukščiausiais kritikų įvertinimais serijoje bei rekordišku finansiniu startu. „Lionsgate“ studija tikriausiai ne itin patenkinta sprendimu sustabdyti pelningą franšizę aukščiausiame jos taške, tad „Džonas Vikas 5“ grįžo atgal į planus. Tiesa, jis dar oficialiai nepatvirtintas, galutinis žodis vis tiek priklauso C. Stahelskiui ir K. Reeves‘ui, kurie ketina po trumpo poilsio apgalvoti idėjas penktajam filmui ir tuomet bus nuspręsta ar Džonas Vikas vėl grįš į kino ekranus.

Kol Džono Viko likimas nėra žinomas, žudikų pasaulis bus plečiamas toliau. Kitais metas pasirodys pirmasis serijos šalutinis projektas „Ballerina“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Ana de Armas ir trumpus pasirodymus turės K. Reeves, Ian McShane bei Lance Reddick.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles