Trečiojoje „Galaktikos sergėtojų“ dalyje bus plačiau papasakota Meškėno Roketo istorija

Trečiojoje „Galaktikos sergėtojų“ dalyje bus plačiau papasakota Meškėno Roketo istorija

Režisierius Jamesas Gunnas grįžta režisuoti „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 3“) trečiosios dalies, nors iki pat paskutinės akimirkos nebuvo tikras dėl šio sugrįžimo. Tačiau, kaip J. Gunnas kalbėjo paskutiniame savo interviu, pagrindinė priežastis, dėl kurios jis sugrįžo užbaigti trilogiją, yra ne kas kita, o Meškėnas Roketas ir jo istorija.

Režisieriaus teigimu, sugrįžti vadovauti dar vienam „Galaktikos sergėtojų“ tęsiniui jį paskatino noras papasakoti istoriją apie Meškėną Roketą, kurį pats J. Gunnas vadina „slaptuoju Galaktikos sergėtojų istorijos protagonistu“. „Man svarbiausia buvo Roketo istorija, o paskui ir visi kiti. Roketas yra slaptasis „Galaktikos sergėtojų“ protagonistas ir man jis visada buvo istorijos centras, tikrai išpildantis tai. Priežastis, dėl kurios grįžau ir nusprendžiau sukurti šį filmą, buvo ta, kad tikrai jaučiau, kad Meškėno Roketo istoriją reikia papasakoti – ir ji liko kaboti po 2–osios dalies. Taigi tai yra svarbiausia,“ – apie svarbiausią naujo filmo istorijos tašką teigia režisierius.

Taigi, nors „Galaktikos sergėtojų“ istorija visada buvo ansamblinis kūrinys, kuriame kiekvienas veikėjas turi savo itin reikšmingą istoriją, J. Gunnas visada manė, kad Roketas iš tikrųjų yra pagrindinis veikėjas. Dėl to jam nepaprastai svarbu ir asmeniška paskutinį kartą atiduoti duoklę „Marvel“ kino visatos žiūrovams, parodant šio tragiško komiksų veikėjo istoriją. Skelbiama, kad trečioji trilogijos „Galaktikos sergėtojai“ dalis ne tik atskleis gilesnę Roketo istoriją, tačiau veiks kaip visiškai savarankiška ir daug paskutinių taškų istorijoje sudedanti juosta. Ir žinoma, ši dalis taip pat užbaigs visą trilogiją, prasidėjusią dar 2014 m., ir „Galaktikos sergėtojų“ nuotykius. „Tai taip pat trilogijos pabaiga. Pirmasis filmas yra apie motiną, antrasis – apie tėvą, o trečiasis – apie save. Būtent tokia yra ši kelionė…“ – interviu metu teigė režisierius.

 Jau netyla kalbos, kad trečioji „Galaktikos sergėtojų“ dalis bus bene labiausiai „širdį draskanti“ istorija „Marvel“ kino istorijoje bei taip pat viena iš ilgiausių. Tokį emocinį kabliuką šios istorijos gerbėjams jau spėjo užmesti aktorius Chrisas Prattas, kurį išvysime ir paskutinėje dalyje: „Tai buvo tikrai emocinga. Tai buvo tikrai emocinga dėl daugybės priežasčių, todėl norint visa tai atskleisti šiame interviu, pokalbis užtruktų per ilgai, – sakė jis. – Bet tai buvo tiesiog emocinga. Buvo jaučiamas didelis dėkingumas už tai, kad Jamesas Gunnas jį režisavo ir sugebėjo tai padaryti. Tiesiog jaučiuosi dėkingas, kad jis man, visų pirma, davė šį darbą nuo pat pradžių. Džiaugiuosi, žinodamas, kad kritikai sakė, kad tai greičiausiai bus pirmasis „Marvel“ filmas, kuris tiesiog „išsprogdins“. Nepaprastas jausmas matyti šiuos personažus, kurių niekas nežinojo, ir dabar juos vadinti įprastais vardais, būti to dalimi ir važinėti aplink pasaulį apie tai kalbant.“

„Galaktikos sergėtojų“ istorija kino teatruose baigsis jau šių metų gegužės 5 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles