„Disney“ rado režisierių animacinio filmo „Katės Aristokratės“ perdirbiniui

„Disney“ rado režisierių animacinio filmo „Katės Aristokratės“ perdirbiniui

Pastaruoju metu klasikinius animacinius filmus į gyvo–veiksmo filmus perkurianti kino studija „Disney“ apsistojo ties nauju projektu. Naujasis studijos užmojis – 1970 m. muzikinis animacinis filmas „Katės Aristokratės“ (angl. „The Aristocats“). Naujausias šio projekto atnaujinimas – režisierius, kurio kėdę užims muzikantas Ahmiras „Questlove“ Thompsonas.

Nors A. Thompsonas ir yra atėjęs iš muzikos pasaulio, tačiau kino industrija jam nebus visiška naujiena. Žinomas vyras praėjusiais metais gavo „Oskarą“ už geriausią dokumentinį filmą „Summer of Soul“, tačiau filmas „Katės Aristokratės“ bus pirmasis A. Thomsono žingsnelis į vaidybinių filmų pasaulį. Pranešama, kad prie filmo jis taip pat dirbs ir kaip vykdomasis prodiuseris bei bus atsakingas už šio filmo dainas ir muziką.

„Katės Aristokratės“ – tai istorija apie pagrobtų kačių ketvertuką, kuris turi rasti kelią namo padedamas gatves išmanančio katino Tomo. Greičiausiai ši gyvo–veiksmo klasikinio animacinio filmo versija bus išleista po filmų „Dama ir valkata“ (angl. „Lady & The Tramp“) ir „Pinokio“ kaip išskirtinis platformos „Disney+“ filmas, o ne kaip kino teatrų premjera. Tačiau kol kas tai nebuvo patvirtinta. Nors „Disney“ dar visai neseniai didžiuosiuose kino ekranuose pristatė savo sukurtus ir neįtikėtinai atrodančius CGI gyvūnus, kuriuos jau galėjome išvysti gyvo veiksmo perkūrinyje „Liūtas Karalius“ (angl. „The Lion King“) ir dar itin laukiamame filme „Undinėlė“ (angl. „The Little Mermaid“), nuolatinį susirūpinimą kino kūrėjams kelia tikroviškai sukurtų gyvūnų negebėjimas reikšti emocijų taip, kaip jų animaciniai pirmtakai. Kadangi „Katės Aristokratės“ yra dar vienas filmas, kuris labai priklauso nuo ne žmonių personažų, filmas kino studijai „Disney“ gali tapti dar vienu sudėtingu projektu, kurį jie turės įgyvendinti su kaupu.

Būsimo filmo režisierius A. Thompsonas tikrai yra tinkamas kandidatas apsiimti šį projektą, kuriame skamba džiazinis garso takelis. Pats muzikantas buvo hiphopo grupės „The Roots“ įkūrėjas, laimėjęs šešis „Grammy“ apdovanojimus. Sulaukęs didelio pripažinimo po dokumentinio filmo „Summer of Soul“ režisavimo, jis bandė rasti tinkamą filmą, kuris padėtų pamažu pereiti prie vaidybinių filmų, o „Katės Aristokratės“ taps puikia atspirtimi keliaujant į kino industrijos gilumą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles