„Hello Kitty“ 2019 m. taps filmu

„Hello Kitty“ 2019 m. taps filmu

Populiarusis japoniškas „Hello Kitty“ prekinis ženklas – balta katė su raudonu kaspinu ir šešiais simetriškais dryžiais, taps filmu. Japonijos laisvalaikio kompanija „Sanrio“ ketina finansuoti ir prodiusuoti pilnametražį filmą, kurio centre atsidurtų šis personažas, ir išplatinti jį pasauliniu mastu 2019 m.. . Planuojamas filmo biudžetas – 160 – 240 mln. JAV dolerių. Projektas bus kuriamas per „Sanrio“ neseniai įkurtą JAV padalinį.

Amerikietiškasis „Sanrio Media & Pictures Entertainment“ įkurtas birželį, tam kad padėtų Japonijos kompanijai platinti šį prekės ženklą visame pasaulyje. Kino kompanija „Fox Animation“ sausį gavo „Sanrio“ priklausančių personažų Pono Meno (angl Mr. Men) ir Mažosios Mis (angl. Little Miss) ekranizacijos teises. „Sanrio“ vykdantysis direktorius Rehito Hatoyama buvo patvirtintas naujojo amerikietiškojo padalinio generaliniu direktoriumi ir būtent jis kontroliuos „Hello Kitty“ projektą.

Kompanija taip pat planuoja įgyti ir kitų personažų ekranizacijos teises, o skiriamos lėšos leidžia manyti, kad šie planai taps realybe. Kiti „Sanrio“ personažai, tokie kaip My Melody ir Little Twin Stars, šiemet šventė 40 metų jubiliejų. Hello Kitty 40 metų jubiliejų šventė pernai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles