Angelina Jolie gali suvaidinti Afganistano karo didvyrę

Angelina Jolie gali suvaidinti Afganistano karo didvyrę

Pastarosiomis savaitėmis Angelina Jolie minima ne dėl savo aktorinių ar režisūrinių sugebėjimų, o dėl skyrybų su ilgamečiu partneriu Bradu Pittu. Tačiau paskutinė žinia apie vieną gražiausių pasaulio moterų atskriejo būtent iš jos profesinio fronto – 41 metų amerikiečių aktorė derasi dėl vaidmens knygos „Shoot Like a Girl“ ekranizacijoje.

Ši knyga yra JAV oro pajėgų majorės Mary Jennings Hegar memuarai. Moteris tarnavo Afganistane, kuriame pilotavo gelbėjimo sraigtasparnį. Per savo tarnybą ši amerikietė išgelbėjo daugybę kareivių iš karo zonos ir karštųjų taškų. Tėvynėje ji buvo apdovanota Purpurine širdimi. Taip pat tapo žinoma po to, kai padėjo įtikinti JAV Gynybos departamentą nutraukti draudimą moterims kovoti tiesioginėse kovose karo lauke. Įdomu tai, kad Mary Jennings Hegar atsiminimų knyga, pagal kurią bus statomas filmas, dar nėra išleista. Knygų lentynas ji turėtų pasiekti artėjantį kovo mėnesį.

Projektą kuria „TriStar“ kino studija, o pirminį scenarijaus variantą parašė Frankas Baldwinas. Studija vis dar ieško juostos režisieriaus ir taip pat tikisi kuo greičiau pabaigti derybas su A. Jolie.

Kada turėtų pasirodyti filmas pagal Mary Jennings Hegar knygą, kol kas nepranešama.

Paskutinį kartą aktorę kino ekranuose matėme filme „Prie Jūros“ („By the Sea“), kurį pati ir režisavo. Artimiausiuose A. Jolie planuose yra ir vaidmuo „Piktadarės istorijos“ („Maleficent“) tęsinyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles