Christopheris Nolanas – daugiausiai uždirbantis Holivudo režisierius

Daugybę gerbėjų turinčiam režisieriui Christopheriui Nolanui populiarumas tikrai atsiperka – jis yra be konkurencijos daugiausiai uždirbantis režisierius Holivude.

Kaip išsiaiškino su kinu susijusių profesijų atlyginimus paskelbęs leidinys „The Hollywood Reporter“, už naujausią savo filmą „Diunkerkas“ (angl. „Dunkirk“) C. Nolanas gaus įspūdingą atlyginimą. Pasak šaltinių, režisieriui jau buvo sumokėta 20 mln. dolerių ir jis gaus dar 20 procentų nuo juostos uždirbtos sumos.

Režisieriams tai yra ypač retai matomi skaičiai. Paskutinį kartą toks sandėris buvo sudarytas su Peteriu Jacksonu, režisavusiu 2005 m. išleistą „King Kongą“.

Žinant tai, kiek daug įprastai uždirba C. Nolano filmai, režisieriui gyvenimas išties pagerės. Jo „Tamsos riterio“ (angl. „The Dark Knight“) trilogija visame pasaulyje uždirbo beveik 2.5 mlrd. dolerių, o naujausias režisieriaus kūrinys „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) surinko 675 mln. dolerių.

„Diunkerkas“ pasakos apie dar neekranizuotą Antrojo pasaulinio karo situaciją Prancūzijoje, kurios metu buvo evakuoti tūkstančiai sąjungininkų karių, kuriuos buvo apsupę vokiečiai. Filme vaidins Tomas Hardy, Cillianas Murphy, Markas Rylance‘as, Kennethas Branagh, Harry Stylesas ir kiti.

Juosta kino teatruose pasirodys 2017 m. liepos 21 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Deividas / 2016 spalio 4

    20% nuo office boxo, ar nuo pelno? Čia esminis skirtumas. Nejau tikit, kad surinkus 700mln dolerių jam bus išmokėta dar 140mln?