Nusimato „Saulėlydžio“ grįžimas?

Nusimato „Saulėlydžio“ grįžimas?

Prabėgo keturi metai po „Saulėlydžio“ sagos paskutinės dalies. Ir nors kritikai juostos finalą išpeikė, filmas sugebėjo užsidirbti daugiau nei 829 milijonų dolerių visame pasaulyje. Holivude jau spėjo pasklisti gandai, kad netrukus saga gali būti pratęsta dar bent kelioms dalims.

„Be abejo, tikimybė yra“, – teigė vienas studijos „Lionsgate“ vadovų Patrickas Wachsbergeris. „Nesakome, kad tikrai bus kuriami filmai, bet apie tai svarstome – viskas priklauso tik nuo pačios knygų autorės Stephanie Meyer. Jeigu ji norės ir toliau kurti istoriją apie jau papasakotus herojus, tai kodėl gi ne?“

Turint omenyje, kaip sėkmingai J. K. Rowling tęsia bendradarbiavimą su studija „Warner Bros.“ plėtojant Hario Poterio visatą, galima spėti, kad tik laiko klausimas, kol ir S. Meyer tą pradės. Holivudo kritikai nevengia spėti, kad į vampyrų bei vilkolakių pasaulį būtų raginami grįžti ir Kristen Stewart su Robertu Pattinsonu, kurie užsiprašytų ir milžiniškų honorarų serijos plėtotei.

Studija „Lionsgate“ iki šio momento jau yra išleidusi penkias „Saulėlydžio“ dalis, o ar saga bus pratęsta – paaiškės jau netrukus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles