Johnny Deppas įsivels į „Žmogžudystę Rytų eksprese“

Johnny Deppas įsivels į „Žmogžudystę Rytų eksprese“

Savo reputaciją bandantis gerinti Johnny Deppas ryžosi rimtam projektui. Kaip praneša tinklapis „Deadline“, aktorius prisijungė prie filmo „Žmogžudystė Rytų eksprese“ (angl. „Murder on the Orient Express“).

Negana to, filmą kurianti „Fox“ studija netruko oficialiai paskelbti, kad prie aktorių komandos taip pat prisijungė naujųjų „Žvaigždžių karų“ filmų žvaigždė Daisy Ridley, Oskaro laureatė Judi Dench bei aktoriai Michelle Pfeiffer ir Michaelas Pena.

Juosta yra sukurta pagal vieną garsiausių rašytojos Agatha Christie romanų. 1934 metais išleistoje knygoje buvo pasakojama apie žymųjį A. Christie romanų veikėją Erkiulį Puaro, privalantį išsiaiškinti, kas traukinyje įvykdė kraupią žmogžudystę. Kaip ir daugelis A. Christie kūrinių, „Žmogžudystė Rytų eksprese“ kine buvo adaptuota ne kartą, tačiau neabejotinai žymiausia knygos ekranizacija buvo pastatyta 1974 metais. Filme vaidino tokie aktoriai kaip Albertas Finney, Seanas Connery, Lauren Bacall ir Ingrid Bergman, o juostą režisavo Sidney Lumet.

Filmą režisuoja, prodiusuoja ir Erkiulio Puaro vaidmenį atlieka Kennethas Branagh. Anksčiau buvo skelbta, kad prie filmo prisijungė aktorė Angelina Jolie, tačiau ilgainiui ji iš projekto pasitraukė.

„Žmogžudystė Rytų eksprese“ filmavimą pradės jau lapkričio mėnesį. Tikėtina, kad juosta pasirodys kitų metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles