Soliniame „Žmogaus-voro“ filme pasirodys kiti „Marvel“ herojai

Soliniame „Žmogaus-voro“ filme pasirodys kiti „Marvel“ herojai

Studija „Marvel“ pasidalins savo superherojais su studija „Sony Pictures“ jų soliniame filme apie „Žmogų-vorą“. Apie tai praneša portalas „Entertainment Weekly“, kuriam duodamas interviu sakė studijos „Marvel“ vadovas Kevinas Feige‘as.

„Jis mūsų bendroje visatoje, o tokių visatų smagumas tas, jog herojai visą laiką yra abstrakčioje rotacijoje“, – teigė K. Faige‘as.

Apie kokius būtent herojus kalbama, Kevinas Faige‘as nepranešė, tačiau tikėtina, jog tai bus keli „Keršytojų“ dalyviai. Toks sujudimas abejose studijose nėra atsitiktinis. Prieš metus abi studijos pasirašė sutartį, kurioje „Sony“ leido pasiskolinti savo herojus būsimam „Marvel“ filmui „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Taigi, naujojo Žmogaus-voro pasirodymas įvyks jau netrukus, gegužės 6 dieną. Solinis Žmogaus-voro filmas į kino ekranus atkeliaus po metų, 2017 m. liepos mėnesį.

Naująjį Žmogų-vorą įkūnys jaunas aktorius Tomas Hollandas, o jo tetą Mei suvaidins Marisa Tomei. Taip pat, filme vieną iš svarbių vaidmenų atliks dainininkė Zendaya. Juostos filmavimas prasidės jau netrukus, o jo pavadinimas bus „Žmogus-voras: sugrįžimas namo“.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Saulė / 2016 balandžio 9

    Dar. Vienas. Žmogaus. Voro. Filmas….