„Blumhouse“ kurtas „Helovinas“ sugrįš su nauju rašytoju ir ta pačia aktorių komanda

„Blumhouse“ kurtas „Helovinas“ sugrįš su nauju rašytoju ir ta pačia aktorių komanda

2018-aisiais pasirodęs „Helovinas“ (angl. „Halloween“) padarė tai, ko seniai reikėjo šiai frančizei: nusikratymo nuo milijono nereikalingų tęsinių, Jamie Lee Curtis sugrįžimo į Laurie rolę bei Johno Carpenterio muzikos. Jasonas Blumas padarė būtent tai ir „Helovinas“ grįžo kaip pirmosios, prieš 40 metų pasirodžiusios filmo dalies tęsinys.

Ironiška, kad dabar frančizė pakibs ties ta pačia problema, su kuria susidūrė devintajame dešimtmetyje: nenumatytas tęsinių skaičius, kurių kepimas gali ir vėl atnešti blogą vardą „Helovinui“. Juostos tęsinio scenarijaus kūrimui „Blumhouse“ pasikvietė Scott Teems, kompanijai parašiusį Stepheno Kingo novelių „Firestarter“ ir „The Breathing Method“ adaptacijas.

Nors tolimesni planai apie „Halloween“ seriją dar neskelbiami, aišku, kad 253 mln. JAV dolerių prie 10-15 mln. dolerių biudžeto uždirbęs filmas tikrai sugrįš. Anot „Collider“, į tęsinį turėtų sugrįžti ir trys pagrindinės aktorės – Jamie Lee Curtis, Judy Greer ir Andi Matichak.

Nors tikslių datų nėra, realu tikėtis, kad filmą anksčiausiai išvysime 2020-aisiais arba 2021-iaisiais. O vėliau galbūt seks ir sėkmingas „Penktadienio 13-osios“ (angl. „Friday the 13th“) perdirbinys?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles