Pirmasis žvilgsnis į „Karibų piratus: numirėliai nepasakoja istorijų“

Praėjo jau beveik šeši metai nuo tada, kai pasirodė visiškai nereikalinga, bet savotiškai patraukli ketvirtoji istorija apie Džeką Sperou „Karibų piratai: ant keistų bangų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: on Stranger Tides“). Keletui metų stojo tyla ir tik vėliau buvo paskelbta apie penktosios dalies kūrimą. Ar jos reikia? Galima teigti, kad ne. Ar bus smagu ją žiūrėti? Greičiausiai taip. Taigi, ta proga kviečiame dirstelti į pirmuosius kadrus iš šio filmo.

Iš šio vaizdo įrašo kol kas sunku pasakyti, ar filmas bus geras. Ir vėl, galime pasiduoti spekuliacijoms, kad nuotykių tikrai netruks. Filmo kūrėjai nuo pat pradžios teigė, kad šįkart „Karibų piratai“ grįš prie rimtų nuotykių ir mažai magijos. Kol kas tai nusakyti sunku. Bet galima nujausti, kad taip tikrai nebus, nes „Karibų piratai“ be magijos kažkaip net sunkiai suvokiamas žodžių darinys.

Pagrindinius vaidmenis filme ir vėl atliks visų pamėgti aktoriai. Tai į savo jau kultinį vaidmenį grįžtantis Johnny‘is Deppas, suvaidinsiantis kapitoną Džeką Sperou. Prie jo prisijungs ir Orlando Bloomas atliksiantis Vilo Ternerio vaidmenį, kapitoną Barbosą vaidinantis Geoffrey‘is Rushas, seną gerą alkoholiką Gibsą įkūnysiantis Kevinas McNally‘is ir kiti.

Naujokų gretos taip pat labai stiprios. Tai kapitoną Salazarą ir, kaip galima suprasti, pagrindinį blogietį suvaidinsiantis Javieras Bardemas, kuris vadovaus mirtinų šmėklų piratų armijai. Pagrindinį moterišką vaidmenį atliks Kaya Scodelario, o labiausiai, turbūt, nustebinęs priedas šiam filmui – seras Paulas McCartney‘is. Ką jis vaidins – kol kas neaišku.

„Karibų piratai: numirėliai nepasakoja istorijų“ kinuose pasirodys kitų metų gegužės 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. hm / 2016 spalio 5

    Kaip laukiu! Labai megau visas Karibu piratu dalis ir si turetu buti gera