„Netflix“ pristatys serialo „Juodasis veidrodis“ filmą

„Netflix“ pristatys serialo „Juodasis veidrodis“ filmą

Geros ir blogos žinios  serialo „Juodasis veidrodis“ (angl. „Black Mirror“) fanams – „Netflix“ patvirtino, jog „Black Mirror: Bandersnatch“ bus pilnametražis filmas, o ne serija, kaip buvo manyta anksčiau, tačiau internetinių transliacijų gigantas dar nepaskelbė, kada pasirodys pilnas serialo sezonas.

„Reddit’o“ vartotojas PhoOhThree pastebėjo „Black Mirror: Bandersnatch“ pačiame „Netflix’e“ – jo akį patraukė prierašas „A Netflix film“ ir tai, kad „Bandersnatch“ atskirtas nuo viso sezono serijų. Kol kas apie tolimesnes naujienas galime tik spekuliuoti, kadangi svetainėje mus pasitinka daug nepasakantis užrašas „Be right back“ (liet. tuoj sugrįšime).

Prieš 7 metus ekranuose pasirodęs Charlie Brookerio serialas „Juodasis veidrodis“ niekada nevengė ilgesnių serijų – trečiojo sezono „Hated in the Nation“ trunka net 89 minutes, o „San Junipero“ ir „U.S.S. Callister“ netgi laimėjo „Emmy“ kaip geriausi televizijos filmai. Turint omenyje, jog pagal taisykles filmas, nominuojamas šiai kategorijai, turi trukti ne mažiau 75 minučių, galime laisvai tikėtis ne trumpesnio „Bandersnatch“.

Prieš porą savaičių pasirodė gandai apie penktojo serialo sezono paleidimo datą – anot jų, „Netflix“ „netyčiomis“ paleido žinutę „Twitteryje“, kurioje teigiama, kad „Juodasis veidrodis“ sugrįš šių metų gruodžio 28 d. Ar tai tiesa, pamatysime labai greitai.

Netflix žinutė Twitteryje
Netflix žinutė Twitteryje

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles