Romainas Duris atsisakė vaidmens Auksinę palmės šakelę laimėjusiame „Kvadrate“

Romainas Duris atsisakė vaidmens Auksinę palmės šakelę laimėjusiame „Kvadrate“

Kartais net ir labiausiai patyrę aktoriai praleidžia itin gerą pasiūlymą. Panašu, kad taip nutiko prancūzų aktoriui Romainui Duris, kuris prisipažįsta atsisakęs švedų režisieriaus Rubeno Östlundo pasiūlymo filmuotis juostoje „Kvadratas“ (angl. „The Square“), kuris vėliau 2017 m. prestižiniame Kanų kino festivalyje buvo apdovanotas Auksine palmės šakele.

Duodamas interviu „Inrocks“ R. Duris be jokio nusivylimo pripažįsta nepagavęs puikaus pasiūlymo, kai R. Östlundas kvietė jį filmuotis „Kvadrate“. Apmaudžiausia, kad pernai gegužės 28 d. Kanuose „Kvadratas“ buvo pripažintas geriausiu filmu ir R. Östlundas, neslėpdamas džiaugsmo, atsiėmė Auksinę palmės šakelę iš žiuri pirmininko ispanų režisieriaus Pedro Almodóvaro rankų.

Paklaustas, ar po vaidmens populiarumo sulaukusiame filme „Širdžių ėdikas“ (pranc. „Arnacœur“) jis sulaukia daug pasiūlymų vaidinti romantinėse komedijose, R. Duris atsakė, kad yra atmetęs daugybę kvietimų ir niekada nesigailėjo: „Net jei išleistas filmas sulaukia pasisekimo, per daug nesigailiu, kad jame nedalyvavau. Pavyzdžiui, atsisakiau vaidinti Rubeno Östlundo „Kvadrate“. Žinoma, kilo pagunda mintyse pasakyti: „Velnias, kaip gaila…“. Tačiau net ir dabar nematau, ką būčiau galėjęs nuveikti šiame filme, be to, manau, kad pagrindinis aktorius buvo parinktas idealiai“.

Iš tokio R. Duris pareiškimo panašu, kad „Kvadrate“ jis turėjo atlikti pagrindinį vaidmenį, kuris galiausiai buvo patikėtas Clæsui Bangui. Šiemet R. Duris pasirodo trijuose ilgametražiuose filmuose: „Rūke“ (pranc. „Dans la brume“, rež. Daniel Roby“), „Juodoji srovė“ (pranc. „Fleuve Noir“, rež. Erick Zonca) ir „Mūsų mūšiai“ (pranc. „Nos batailles“, rež. Guillaume Senez), kuris šiemet buvo pristatytas Kanų kino festivalio programoje „Kritikų savaitė“ (pranc. „Semaine de la Critique“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles